LimeSurvey Develop - en to si_LK translation catalogue (1039 entries)

en: (Autodetect)
si_LK: (ස්වයන්ක්‍රීයව හඳුනා ගන්න ලදී)

en: (Iconv Library not installed)
si_LK: (Iconv library not installed)

en: 1st quartile (Q1)
si_LK: ප්‍රථම චතුර්ථකය (Q1)

en: 2nd quartile (Median)
si_LK: දෙවන චතුර්ථකය (මධ්‍යස්ථය)

en: 3rd quartile (Q3)
si_LK: දෙවන චතුර්ථකය (මධ්‍යස්ථය)

en: 5 Point Choice
si_LK: 5 point choice

en: 7bit Swedish
si_LK: 7bit ස්වීඩන්

en: <No default value>
si_LK: <පුරුදු අගයන් නැත>

en: A backup of this table has been made and can be accessed by your system administrator.
si_LK: මෙම වගුවේ රක්ෂිතයක්(backup) ලබාගෙන ඇත. ඔබේ පද්ධති පරිපාලක මගින් එයට ප්‍රවේශ විය හැකිය.

en: A backup of this table will be made if you proceed. Your system administrator will be able to access this table.
si_LK: ඔබ තවදුරටත් සිදු‍කලොත් මෙම වගුවේ රක්ෂිතයක්(backup) සකසනු ඇත. ඔබේ පද්ධති පරිපාලකට මෙම වගුවට ප්‍රවේශවීමට හැකි වනු ඇත.

en: ARMSCII-8 Armenian
si_LK: ARMSCII-8 ආර්මේනියානු

en: Absolute value
si_LK: නිරපේක්ෂ අගය

en: Access
si_LK: ප්‍රවේශය

en: Access denied!
si_LK: ප්‍රවේශවීම තහනම්!

en: Action
si_LK: ක්‍රියාව

en: Actions
si_LK: ක්‍රියාමාර්ග

en: Activate Survey
si_LK: සමීක්ෂණය සක්‍රීය කරන්න

en: Active
si_LK: සජීවී

en: Active surveys
si_LK: ක්‍රියාකාරි සමීක්ෂණ

en: Add
si_LK: එකතුකරන්න

en: Add URL parameter
si_LK: URL පරාමිතියක් එකතු කරන්න

en: Add a new question
si_LK: නව ප්‍රශ්නයක් ඇතුලත් කරන්න

en: Add a prefix to the answer field
si_LK: පිළිතුරු ‍ක්ෂේත්‍රයට උපසර්ගයක්(prefix) ඇතුලත් කරන්න

en: Add a suffix to the answer field
si_LK: පිළිතුරු ‍ක්ෂේත්‍රයට උපසර්ගයක්(suffix) ඇතුලත් කරන්න

en: Add and edit conditions
si_LK: කොන්දේසි එකතු කිරීම හා සැකසීම

en: Add condition
si_LK: කොන්දේසිය ඇතුලත් කරන්න

en: Add or delete groups
si_LK: කණ්ඩායම්(groups) එකතු කිරීම හෝ මැකීම

en: Add or delete questions
si_LK: ප්‍රශ්න එකතු කිරීම හෝ මැකීම

en: Add or delete subquestions or change their codes
si_LK: අනු ප්‍රශ්න එකතු කිරීම හෝ මකා දැමීම හෝ එහි ඇති කේත වෙනස් කිරීම

en: Add question
si_LK: ප්‍රශ්න ඇතුලත් කිරීම

en: Add question group
si_LK: ප්‍රශ්න කණ්ඩායමක් ඇතුලත් කරන්න

en: Add user
si_LK: පරිශීලකයෙක් ඇතුලත් කරන්න

en: Additional Languages
si_LK: අතිරේක භාෂා

en: Admin login password
si_LK: පරිපාලක මුර පදය

en: Administration
si_LK: පරිපාලනය

en: Administrator email
si_LK: පරිපාලකයාගේ  විද්‍යුත් ලිපිනය

en: Administrator name
si_LK: පරිපාලකයාගේ නම

en: Administrator name:
si_LK: පරිපාලකයාගේ නම:

en: Administrator:
si_LK: පරිපාලක :

en: After
si_LK: පසුව

en: Albanian
si_LK: අල්බේනියානු

en: All
si_LK: සියල්ල

en: All answers are already selected in this quota.
si_LK: මෙම කෝටාවේ(quota) සියළු පිළිතුරු දැනටමත් තෝරා ගෙන ඇත

en: All conditions in this survey have been deleted.
si_LK: මෙම සමීක්ෂණයේ ඇති සියළුම කොන්දේසි මකන ලදී

en: All in one
si_LK: සියල්ල එකකින්

en: All participant information is lost.
si_LK: සියලුම සහභාගී කරුවන්ගේ තිරතුරු නැති වී ඇත

en: All questions, answers, etc for removed languages will be lost. Are you sure?
si_LK: ඉවත් කරන ලද භාෂාවන් සඳහා සියළු ප්‍රශ්න, පිළිතුරු, ආදිය නැතිවනු ඇත. ඔබට මෙය සිදුකිරීමට අවශ්‍යද?

en: All responses
si_LK: සියලු ප්‍රතිචාර

en: Allow only numerical input
si_LK: සංඛ්‍යාත්මක ආදානයන්ට පමණක් ඉඩදී ඇත

en: Allowed file types
si_LK: අනුමත ගොනු වර්ග

en: Always
si_LK: සෑමවිටම

en: An email has been sent to the address you provided with access details for this survey. Please follow the link in that email to proceed.
si_LK: මෙම සමීක්ෂණයට අදාල ප්‍රවේශ දත්ත සහිතව ඔබ විසින් ලබාදෙන ලද ඉ-තැපැල් ලිපිනයට ඉ-ලිපියක් යවා ඇත .ඉදිරිකටයුතු සඳහා කරුණාකාර එම යොමුව භාවිතා කරන්න.

en: An email has been sent with details about your saved survey
si_LK: ඔබේ සුරකින ලද සමීක්ෂණය පිළිබඳ විස්තර ඇතුලත් ඉ-ලිපියක් යවා ඇත

en: An email with a generated password was sent to the user.
si_LK: සකසන ලද මුර පදයක් සහිතව ඉ-ලිපියක් පරිශිලක වෙතට යවන ලදී

en: An error occurred saving a response to survey id
si_LK: සමීක්ෂණ අනන්‍යකාරකය වෙත ප්‍රතිචාරය සුරැකීමේදී දෝෂයක් සිදුවී ඇත

en: An unexpected error has occurred and your responses cannot be saved.
si_LK: අනපේක්ෂිත දෝෂයක් සිදුවී ඇති හෙයින් ඔබගේ ප්‍රතිචාර සුරැකීමට නොහැකිය

en: Anonymized responses
si_LK: නිර්නාමික ප්‍රතිචාරය

en: Answer
si_LK: පිළිතුර

en: Answer options
si_LK: පිළිතුරු සඳහා විකල්ප

en: Answers
si_LK: පිළිතුරු

en: Answers and tokens have been re-opened.
si_LK: පිළිතුරු හා ටෝකන නැවත-විවෘත කරන ලදී

en: Answers with a code of 0 (zero) or blank code are not allowed, and will not be saved
si_LK: 0 (ශුන්‍ය) කේතය සහිත හෝ හිස් කේත සහිත පිළිතුරු අනුමත නොකරන අතර සුරකිනු ලබන්නේද නැත.

en: Apr
si_LK: අප්‍රේල්

en: Arabic
si_LK: අරාබි

en: Are you sure you want to delete all conditions set in this scenario?
si_LK: මෙම සෙනාරියට සකසූ සියළු කොන්දේසි මැකීමට ඔබට අවශ්‍යද?

en: Are you sure you want to delete the selected entries?
si_LK: තෝරා ගන්න ලද ඇතුලත් කිරීම මකාදැමිය යුතු බව ඔබට විශ්වාසද?

en: Are you sure you want to delete this condition?
si_LK: මෙම ‍කොන්දේසිය මැකීමට ඔබට අවශ්‍යද?

en: Are you sure you want to delete this entry?
si_LK: මෙම ඇතුලත් කිරීම මකාදැමිය යුතු වග ඔබට විශ්වාසද?

en: Arithmetic mean
si_LK: සමාන්තර මධ්‍යනය

en: Array (10 Point Choice)
si_LK: Array (10 point choice)

en: Array (5 Point Choice)
si_LK: Array (5 point choice)

en: Array (Yes/No/Uncertain)
si_LK: ශ්‍රේණිගත කිරීම් (ඔව්/ නැහැ/ අවිනිශ්චිතයි )

en: Array filter
si_LK: ආරා(array)පෙරහන

en: Assessment details
si_LK: ඇගයුම් විස්තර

en: Assessment heading
si_LK: ඇගයුම් ශීර්ෂය

en: Assessment rules
si_LK: ඇගයුම් රීති

en: Assessment value
si_LK: ඇගයුම් අගය

en: Assessment:
si_LK: ඇගයීම්:

en: Assessments
si_LK: ඇගයුම්

en: At beginning
si_LK: ආරම්භයේදී

en: At end
si_LK: අවසානයේ

en: Aug
si_LK: අගෝස්තු

en: Auto
si_LK: ස්වයංක්‍රීය

en: Auto Translate
si_LK: ස්වයංක්‍රිය පරිවර්තනය

en: Autoload URL
si_LK: URL ස්වයන්ක්‍රීයව load කරන්න

en: Automatic
si_LK: ස්වයංක්‍රීය

en: Average
si_LK: සාමාන්‍යය

en: Back
si_LK: ආපසු

en: Back to Response Import
si_LK: ප්‍රතිචාර ආයාතකිරීම(import) වෙතට නැවත යන්න

en: Back to main menu
si_LK: ආපසු ප්‍රධාන මෙනුවට

en: Bar chart
si_LK: තීරු ප්‍රස්ථාර

en: Base language
si_LK: මූලික භාෂාව

en: Base language:
si_LK: මූලික භාෂාව:

en: Basic admin notification
si_LK: මූලික පරිපාලක (addmin) දැනුම් දීම

en: Before
si_LK: පෙර

en: Big5 Traditional Chinese
si_LK: පාරම්පරික චීන Big5

en: Bosnian
si_LK: බොස්නියානු

en: Browse
si_LK: පිරික්සන්න(browse)

en: Bulgarian
si_LK: බල්ගේරියානු

en: CPDB CSV summary
si_LK: CPDB CSV සාරාංශය

en: CSV input format
si_LK: CSV ආදාන ආකෘතිය

en: Calculation
si_LK: ගණනය කිරීම

en: Can't connect to the LDAP directory
si_LK: LDAP ඩිරෙක්ටරියට සම්බන්ධ කිරීම‍ට නොහැකිය

en: Can't update labels because you are using duplicated codes
si_LK: ඔබ කේත අනුපිටපත් භාවිතා කරන බැවින් ලේබල් යාවත් කාලීන කළ නොහැක

en: Cancel
si_LK: අවලංගු කරන්න

en: Cannot be changed
si_LK: වෙනස් කළ නොහැක

en: Cannot import the VVExport file.
si_LK: VVExport ගොනුව ආයාත(import) කළ නොහැක

en: Catalan
si_LK: කැටලෝනියානු

en: Character set of the file:
si_LK: ගොනුව සඳහා නියම කරන ලද අනුලක්ෂණය(chatacter):

en: Chart type
si_LK: ප්‍රස්ථාර වර්ගය

en: Check again
si_LK: නැවත පරික්ෂා කරන්න

en: Checkbox layout
si_LK: සළකුණු කොටුවේ පිරිසැළසුම

en: Checked
si_LK: පරීක්ෂා කරන ලදී

en: Checking basic requirements...
si_LK: මූලික අවශ්‍යතා පරික්ෂා කර බැලීම...

en: Checking existing LimeSurvey files...
si_LK: පවතින LimeSurvey ගොනු පරීක්ෂා කිරීම...

en: Chinese (Simplified)
si_LK: චීන(සරළ කරනලද)

en: Chinese (Traditional - Hong Kong)
si_LK: චීන (සම්ප්‍රදායික:හොංකොං)

en: Chinese (Traditional - Taiwan)
si_LK: චීන (සම්ප්‍රදායික:තායිවාන්)

en: Choose one of the following answers
si_LK: පහත පිළිතුරු වලින් එකක් තෝරන්න

en: Choose the CSV file to upload:
si_LK: CSV ගොනුව උඩුගත කිරීම සඳහා තෝරන්න

en: Choose your language
si_LK: ඔබගේ භාෂාව තෝර්න්න

en: Clear
si_LK: හිස්කරන්න

en: Click here to log in.
si_LK: ලොග් වීම සඳහා මෙතන ක්ලික් කරන්න

en: Click on the following button if you want to
si_LK: ඔබට අවශ්‍ය නම්, පහත බොත්තම මත ක්ලික් කරන්න

en: Close
si_LK: වසන්න

en: Code
si_LK: කේත

en: Code filter
si_LK: කේත පෙරහනය

en: Code:
si_LK: කේතය :

en: Columns
si_LK: තීරු

en: Comma (,)
si_LK: කොමාව (,)

en: Comment
si_LK: අදහස

en: Comments
si_LK: අදහස්

en: Comparison operator
si_LK: සැසඳුම් මෙහෙයුම්කාරකය(operator)

en: Completed
si_LK: සම්පූර්ණයි

en: Completed responses only
si_LK: සම්පූර්ණ ප්‍රතිචාර පමණි

en: Completed?
si_LK: සම්පූර්ණයි?

en: Conditions
si_LK: කොන්දේසි

en: Conditions designer
si_LK: තත්ව සැළසුම්කරණය

en: Confirm your admin password
si_LK: පරිපාලක මුර පදය තහවුරු කරන්න

en: Confirmation
si_LK: තහවුරු කිරීම

en: Confirmation email
si_LK: තහවුරුකිරීමේ ඉ-තැපැල්

en: Confirmation email subject:
si_LK: තහවුරුකිරීමේ ඉ-තැපැල් මාතෘකාව:

en: Constant
si_LK: නියතයකි

en: Continue
si_LK: ඉදිරියට

en: Copy
si_LK: පිටපත් කරන්න

en: Copy advanced settings?
si_LK: දියුණු කරන ලද(advanced) සැකැස්ම පිටපත් කරන්නද?

en: Copy answer options?
si_LK: පිළිතුර සඳහා වන විකල්ප පිටපත් කරන්නද?

en: Copy conditions
si_LK: කොන්දේසි පිටපත් කිරීම

en: Copy failed
si_LK: පිටපත් කිරීම අසාරථක විය

en: Copy of survey is completed.
si_LK: සමීක්ෂණය පිටපත් වීම අවසානයි

en: Copy question
si_LK: ප්‍රශ්නය පිටපත් කරන්න

en: Copy subquestions?
si_LK: අනු ප්‍රශ්න පිටපත් කරන්නද?

en: Copy survey
si_LK: සමීක්ෂණය පිටපත් කරන්න

en: Cosine
si_LK: කොසයිනය

en: Could not delete user group.
si_LK: පරිශීලක කණ්ඩායම මැකීමට නොහැකි විය

en: Could not delete user group. No group selected.
si_LK: පරිශීලක කණ්ඩායම මැකීමට නොහැකි විය. කිසිදු කණ්ඩායමක් තෝරා‍ නොමැත

en: Could not delete user. User was not supplied.
si_LK: පරිශිලකයා මැකිමට නොහැකිය.

en: Count
si_LK: ගණන් කිරීම

en: Count the number of answered questions in the list
si_LK: මෙම ලැයිස්තුවේ ඇති පිළිතුරු දෙන ලද ප්‍රශ්න සංඛ්‍යාව ගණනය කරන්න

en: Create
si_LK: නිර්මාණය කරන්න

en: Create a new question group inside your survey.
si_LK: ඔබගේ සමීක්ෂණය ඇතුලත නව ප්‍රශ්න කණ්ඩායමක් නිර්මාණය කරන්න

en: Create database
si_LK: දත්ත ගබඩාව නිර්මාණය කරන්න

en: Create one or more questions inside the new question group.
si_LK: නව ප්‍රශ්න කණ්ඩායම තුල ප්‍රශ්න එකක් හෝ ඊට වැඩි ප්‍රමාණයක් නිර්මාණය කරන්න

en: Create, import, or copy survey
si_LK: සමීක්ෂණයක් නිර්මාණය කරන්න ආයාත කරන්න හෝ පිටපත් කරන්න

en: Created by
si_LK: සකසන ලද්දේ

en: Croatian
si_LK: ක්‍රොඒෂියානු

en: Current
si_LK: වර්තමාන

en: Czech
si_LK: චෙකොස්ලෝවැකියානු

en: DATA TO BE ENTERED
si_LK: ඇතුලත් කිරීමට ඇති දත්ත

en: DEC West European
si_LK: DEC  - බටහිර යුරෝපීය

en: Danish
si_LK: ඩෙන්මාර්ක්

en: Data entry
si_LK: දත්ත ඇතුලත් කිරීම

en: Data entry screen
si_LK: දත්ත ඇතුලත් කිරීමේ තිරය

en: Data selection:
si_LK: දත්ත තෝරා ගැනීම:

en: Data view control
si_LK: දත්ත දැක්වීම් පාලන

en: Database
si_LK: දත්ත ගබඩාව

en: Database configuration
si_LK: දත්ත සමුදායේ වින්‍යාසය

en: Database doesn't exist!
si_LK: දත්ත සමුදාය මෙහි නොපවතී

en: Database has been created.
si_LK: දත්ත සමූදාය නිර්මාණය කරන ලදී

en: Database has been successfully upgraded to version %s
si_LK: දත්ත සමූදාය සාර්ථකව %s අනුවාදයට දියුණු කරන ලදී

en: Database location
si_LK: දත්ත සමුදායෙහි ස්ථානය

en: Database name
si_LK: දත්ත සමුදායේ නම

en: Database password
si_LK: දත්ත සමුදායේ මුරපදය

en: Database settings
si_LK: දත්ත සමුදායේ සැකසුම්(settings)

en: Database type
si_LK: දත්ත සමුදායේ වර්ගය

en: Database upgrade
si_LK: දත්ත සමුදාය දියුණු කිරීම

en: Database user
si_LK: දත්ත සමුදාය පරිශීලකයා

en: Date
si_LK: දිනය

en: Date (YYYY-MM-DD) equals
si_LK: දිනය(YYYY-MM-DD) සමානවේ

en: Date format:
si_LK: දින ආකෘතිය:

en: Date is
si_LK: දිනය වනුයේ

en: Date last action
si_LK: අවසානයට භාවිත කළ දිනය

en: Date started
si_LK: ආරම්භක දිනය

en: Date/Time
si_LK: දිනය/වෙලාව

en: Date/Time format
si_LK: දිනය/වෙලාව ආකෘතිය

en: Datestamp
si_LK: දිනමුද්‍රාව

en: Day
si_LK: දිනය

en: Deactivate Survey
si_LK: Deactivate survey

en: Deactivate survey
si_LK: සමීක්ෂණය නිෂ්ක්‍රීය කරන්න

en: Deactivation
si_LK: අක්‍රියකරණය

en: Dec
si_LK: දෙසැම්බර්

en: Decimal mark:
si_LK: දශම තිත:

en: Decrease
si_LK: අඩුවෙයි

en: Default
si_LK: පෙරනිමිය(default)

en: Default answers
si_LK: පෙරනිමි(Default පිළිතුරු

en: Default language
si_LK: පෙරනිමි(default) භාෂාව

en: Default scenario
si_LK: පෙරනිමි(Default) සෙනාරිය

en: Delete
si_LK: මකන්න

en: Delete User
si_LK:  පරිශීලකයා මකා දමන්න

en: Delete all conditions
si_LK: සියළු කොන්දේසි මකන්න

en: Delete all incomplete answers that correspond to a token for which a completed answers is already recorded
si_LK: දැනට වාර්තා(record) කර ගන්නා ලද ටෝකන් වලට අනුරුප සියළුම අසම්පූර්ණ පිළීතුරු මකන්න

en: Delete checked items!
si_LK: පරික්ෂා කරන ලද අයිතම(item) මකා දමන්න!

en: Delete current question group
si_LK: දැනට පවතින ප්‍රශ්න කාණ්ඩය මකා දමන්න

en: Delete label set
si_LK: ලේබල් කණ්ඩ මකන්න

en: Delete marked responses
si_LK: සලකුණු කරන ලද ප්‍රතිචාර හිස් කරන්න

en: Delete survey
si_LK: සමීක්ෂණය මකන්න

en: Delete the selected entries
si_LK: තෝරා ගන්න ලද ඇතුලත් කිරීම් මකා දමන්න

en: Delete this entry
si_LK: මෙම නිවේශිතය(entry) මකන්න

en: Delete this response
si_LK: මෙම ප්‍රතිචාර මක දමන්න

en: Delete this user
si_LK: මෙම පරිශීලකයා මකන්න

en: Delete user
si_LK: පරිශීලකයා මකා දමන්න

en: Deleting User
si_LK: Deleting user

en: Deleting answers: %u answers deleted
si_LK: උත්තර මකා දැමීම:%u   මකා දමන ලද උත්තර

en: Deleting groups: %u groups deleted
si_LK: කණ්ඩායම් මකා දැමීම: %u මකා දැමු කණ්ඩායම් ගණන

en: Deleting questions: %u questions deleted
si_LK: ප්‍රශ්න මකා දැමීම: %u මකා දමන ලද ප්‍රශ්න ගණන

en: Deleting surveys: %u surveys deleted
si_LK: සමීක්ෂණ මකා දැමීම: %u මකා දමන ලද සමීක්ෂණ ගණන

en: Deleting this group will also delete any questions and answers it contains. Are you sure you want to continue?
si_LK: මෙම කණ්ඩායම(group) මැකීමෙන් එහි අඩංගු වන ප්‍රශ්න හා පිළිතුරුද මැකෙනු ඇත. ඔබට මෙය තවදුරටත් සිදුකිරීමට අවශ්‍යද?

en: Description of the survey
si_LK: සමීක්ෂණයේ විස්තරය

en: Description:
si_LK: විස්තරය:

en: Detailed Error
si_LK: වැරැද්ද විස්තරාත්මකව

en: Detailed admin notification
si_LK: විස්තරාත්මක පරිපාලක දැනුම් දීම

en: Did Not Save
si_LK: සුරකිනු ලැබූයේ නැත.

en: Directory with the name `%s` already exists - choose another name
si_LK: Directory with the name `%s` already exists; choose another name

en: Disabled
si_LK: අක්‍රීයකර ඇත(disabled)

en: Display
si_LK: දර්ශනය කරන්න:

en: Display chart
si_LK: සටහන(chart) පෙන්වන්න

en: Display columns
si_LK: තීරු සංදර්ශනය කරන්න

en: Display map
si_LK: සිතියම පෙන්වන්න

en: Display rows
si_LK: පේළි සංදර්ශනය කරන්න

en: Display:
si_LK: සංදර්ශනය කරන්න:

en: Do you want to populate that database now by creating the necessary tables?
si_LK: අවශ්‍ය වගු නිර්මාණය කිරීමෙන් ඔබට එම දත්ත සමූදායට දැන් දත්ත ඇතුලත් කිරීමට අවශ්‍යද?

en: Done. Test your survey using the %s icon.
si_LK: සිදුකළා. %s ‍අයිකනය භාවිතා කර ඔබේ සමීක්ෂණය පරීක්ෂා කරන්න.

en: Dot (.)
si_LK: තිත (.)

en: Download marked files
si_LK: සලකුණු කරන ලද ගොනු බාගත කරන්න

en: Download the data and the syntax file.
si_LK: දත්ත හා වාග් රීති(syntax) ගොනුව බාගත කරගන්න

en: Duplicate codes found, these entries won't be updated
si_LK: කේත අනුපිටපත් ලැබී ඇත. මෙම නිවේශිතයන්(entries) යාවත්කාලීන නොකෙරෙනු ඇත.

en: Duplicate records removed
si_LK: අනු රෙකෝඩ ඉවත් කරන ලදී

en: Dutch
si_LK: ලන්දේසි

en: ERROR MESSAGE
si_LK: දෝෂ හසුන(message)

en: EUC-JP Japanese
si_LK: EUC-JP ජපන්

en: EUC-KR Korean
si_LK: EUC-KR කොරියානු

en: Edit
si_LK: සැකසුම්

en: Edit Group
si_LK: Edit group

en: Edit URL parameter
si_LK: URL පරාමිතිය සංස්කරණය කරන්න

en: Edit answer options
si_LK: පිළිතුරෙහි විකල්ප සංස්කරණය කරන්න

en: Edit answer options for this question
si_LK: මෙම ප්‍රශ්නය සඳහා වන විකල්ප පිළිතුරු සංස්කරණය කරන්න

en: Edit condition
si_LK: කොන්දේසිය සකසන්න

en: Edit current question group
si_LK: දැනට පවතින ප්‍රශ්න කාණ්ඩය සංස්කරණය කරන්න

en: Edit email templates
si_LK: ඉ-තැපැල් අච්චු(templates) සකසන්න

en: Edit label set
si_LK: ලේබල් කණ්ඩ ​සකසන්න

en: Edit question
si_LK: ප්‍රශ්නය සකසන්න

en: Edit quota
si_LK: කෝටාව(quota) සංස්කරණය කරන්න

en: Edit subquestions
si_LK: අනු ප්‍රශ්න සංස්කරණය කරන්න

en: Edit subquestions for this question
si_LK: මෙම ප්‍රශ්නය සඳහා වන අනු ප්‍රශ්න සංස්කරණය කරන්න

en: Edit survey settings
si_LK: සමීක්ෂණ සැකසුම්(settings) සකසන්න

en: Edit this entry
si_LK: මෙම නිවේශිතය(entry) සකසන්න

en: Edit this response
si_LK: මෙම ප්‍රතිචාරය සංස්කරණය කරන්න

en: Edit this token
si_LK: මෙම ටෝකනය සකසන්න

en: Edit this user
si_LK: මෙම පරිශීලකයා සංස්කරණය කරන්න

en: Editing
si_LK: සැකසීම(editing)

en: Editing response (ID %s)
si_LK: ප්‍රතිචාර සංකරණය (ID%s)

en: Editing user
si_LK: පරිශීලකයා සංස්කරණය කරන්න

en: Editing user group (Owner: %s)
si_LK: පරිශීලක කණ්ඩායම සංස්කරණය කරමින් (අයිතිකරු: %s)

en: Either you have been inactive for too long, you have cookies disabled for your browser, or there were problems with your connection.
si_LK: ඔබ ඉතා දිගුවේලාවක් සිට අක්‍රීයව සිට හෝ ඔබගේ බ්‍රව්සර‍යේ කුකීස් අක්‍රීය කර හෝ නැත්නම් ඔබේ සබැඳියේ ගැටළුවක් ඇත

en: Email
si_LK: ඉ-තැපැල

en: Email address
si_LK: ඉ-තැපැල් ලිපිනය

en: Email address is not valid.
si_LK: ඉ-තැපැල් ලිපිනය වලංගුනොවේ

en: Email address of the survey administrator
si_LK: සමීක්ෂණ පරිපාලකගේ ඉ-තැපෑල

en: Email from the token
si_LK: ඉ-තැපැල - ටෝකනයෙන්

en: Email method:
si_LK: විද්‍යුත් තැපැල් ක්‍රමය

en: Email settings
si_LK: විද්‍යුත් තැපැල් සැකසුම

en: Email templates
si_LK: ඉ-තැපැල් අච්චු(templates) සකසන්න

en: Email was not sent because demo-mode is activated.
si_LK: Demo-mode ක්‍රියාත්මක කර ඇති බැවින් ඉ-ලිපිය යවනු නොලැබීය

en: Email:
si_LK: ඉ-තැපෑල:

en: End URL:
si_LK: අවසාන URL

en: End message:
si_LK: අවසාන පණිවුඩය

en: English
si_LK: ඉංග්‍රීසී

en: Enter a name and password for this survey and click save below.
si_LK: මෙම සමීක්ෂණය සඳහා නමක් හා මුරපදයක් ඇතුළු කර පහතින් ඇති "සුරකින්න" මත ක්ලික් කරන්න

en: Enter your details below, and an email containing the link to participate in this survey will be sent immediately.
si_LK: ඔබගේ තොරතුරු පහතින් ඇතුලත් කරන්න, සමීක්ෂණයට සහභාගීවීම සඳහාවන ලින්ක් එකක් සහිත ඊ-මේල පණිවුඩයක් ඔබ වෙත එසැණින් එවනු ඇත.

en: Enter your labels:
si_LK: ඔබගේ ලේබල ඇතුළු කරන්න:

en: Equals
si_LK: සමානයි

en: Equals sum value
si_LK: එකතුවේ අගයට සමානවේ

en: Equals:
si_LK: සමානයි

en: Equation
si_LK: සමීකරණය

en: Error
si_LK: දෝෂයක්

en: Error Files List
si_LK: Error files list

en: Error saving results
si_LK: දෝෂ සුරැකුම් ප්‍රතිථල

en: Error: There are no answers defined for this question.
si_LK: දෝෂයක්: මෙම ප්‍රශ්නය සඳහා පිළිතුරු අර්ථදක්වා නොමැත.

en: Error: You are trying to use duplicate answer codes.
si_LK: දෝෂය : ඔබ පිළිතුරු කේතයන්හි අනුපිටපත් භාවිතා කිරීමට උත්සාහ කරයි

en: Error: You are trying to use duplicate label codes.
si_LK: දෝෂය: ඔබ ලේබල් කේතයන්හි අනුපිටපත් භාවිතා කිරීමට උත්සාහ දරයි

en: Error: You have to enter a name for this label set.
si_LK: දෝෂය: මෙම ලේබල් කණ්චය සඳහා නමක් ඇතුලත් කළ යුතුය

en: Estonian
si_LK: එස්ටෝනියානු

en: Exclude record IDs?
si_LK: රෙකෝඩ ID බැහැර කරන්නද?

en: Exclusive option
si_LK: කේවල විකල්පය(‍Exclusive Option)

en: Expiration
si_LK: අවසානය

en: Expire survey
si_LK: සමීක්ෂණය අවසානයි

en: Expired
si_LK: කල් ඉකුත් වී ඇත

en: Expiry date/time:
si_LK: කල් ඉකුත්වන දිනය/වෙලාව:

en: Export
si_LK: නිර්යාත කරන්න(export)

en: Export VV file
si_LK: VV ගොනුව නිර්යාත(export) කරන්න

en: Export a VV survey file
si_LK: VV සමීක්ෂණ ගොනුවක් අපයනය කරන්න

en: Export data
si_LK: දත්ත නිර්යාත කරන්න

en: Export results
si_LK: නිර්යාත(export) ප්‍රතිඵල

en: Export syntax
si_LK: කාරක රීති (syntax) නිර්යාත කරන්න(export)

en: Export this question group
si_LK: ප්‍රශ්න කණ්ඩායම ආයාත කරන්න

en: Export tokens
si_LK: ටෝකන නිර්යාත කරන්න

en: Failed
si_LK: අසාර්ථක විය

en: Failed to add user
si_LK: පරිශීලකයා ඇතුලත් කිරීම අසාර්ථක විය

en: Failed to add user.
si_LK: පරිශීලකයා ඇතුලත් කිරීම අසාර්ථක විය.

en: Failed to delete answer
si_LK: පිළිතුර මැකීම අසාර්ථක විය

en: Failed to open the uploaded file!
si_LK: උඩුගත කරන ලද ගොනුව අසාර්ථක විය!!

en: Failed to update answers
si_LK: පිළිතුරු යාවත්කාලීන කිරීම අසාර්ථක විය

en: Fax to:
si_LK: ෆැක්ස් කල යුත්තේ:

en: Feb
si_LK: පෙබරවාරි

en: Female
si_LK: ගැහැණු

en: File
si_LK: ගොනුව

en: File upload
si_LK: ගොනු උඩුගත කිරිම (upload)

en: File upload succeeded.
si_LK: ගොනුව උඩුගත කිරිම(upload) සාර්ථකයි

en: Filter blank email addresses:
si_LK: හිස් ඉ-තැපැල් ලිපින පෙරහනය කරන්න

en: Filter duplicate records:
si_LK: අනු රෙකෝඩ පෙරහනය කරන්න

en: Filter the available answers by this value
si_LK: මෙම අගය අනුව ලැබිය හැකි පිළිතුරු පෙරහන් කරන්න

en: Filtered from statistics script
si_LK: සංඛ්‍යාන උපදේශාවලිය(script) මගින් පෙරනය කරන ලදී

en: Finalize response submission
si_LK: ප්‍රතිචාර සුරැකිම තහවුරු කරන්න

en: Find highest value
si_LK: උපරිම අගය සොයන්න

en: Find lowest value
si_LK: අවම අගය සොයන්න

en: Finnish
si_LK: ෆින්ලන්ත

en: First name
si_LK: මුල් නම

en: First name from token
si_LK: ටෝකනයෙන් ගත් මුල් නම

en: Follow the following link to update it
si_LK: එය යාවත් කාලීන කිරීම සඳහා පහත යොමුව අනුගමනය කරන්න

en: Forbidden Extension
si_LK: Forbidden extension

en: Format
si_LK: ආකෘතිය

en: Format:
si_LK: ආකෘතිය(format)  :

en: Format: %s
si_LK: ආකෘතිය(format): %s

en: Found
si_LK: හොයාගත්තා

en: French
si_LK: ප්‍රංශ

en: Full
si_LK: සම්පූර්ණ

en: Full name
si_LK: සම්පූර්ණ නම

en: Full names
si_LK: සම්පූර්ණ නම්

en: GB2312 Simplified Chinese
si_LK: GB2312 සරළ කරන ලද චීන

en: GBK Simplified Chinese
si_LK: GBK සරළ කරන ලද චීන

en: GEOSTD8 Georgian
si_LK: GEOSTD8 ජෝර්ජියානු

en: Galician
si_LK: ගලීසියානු

en: Gender
si_LK: ස්ත්‍රී/ පුරුෂ

en: General
si_LK: පොදු

en: General settings
si_LK: පොදු සැකසුම්(settings)

en: Generate tokens
si_LK: ටෝකන ජනනය කරන්න

en: German
si_LK: ජර්මානු

en: Go to question
si_LK: ප්‍රශ්නය වෙත යන්න

en: Go to question group
si_LK: ප්‍රශ්න කණ්ඩායම සඳහා යොමු වන්න

en: Go to survey
si_LK: සමීක්ෂණය වෙත යන්න

en: Greater than
si_LK: වඩා වැඩි

en: Greater than or equal to
si_LK: වඩා විශාලයි හෝ සමානයි

en: Greater than:
si_LK: ට වඩා වැඩි

en: Greek
si_LK: ග්‍රීක

en: Group
si_LK: කණ්ඩායම

en: Group 1: The first lot of questions
si_LK: කණ්ඩායම් 1: ප්‍රථම ප්‍රශ්න මාලාව

en: Group by Group
si_LK: කණ්ඩායමෙන් කණ්ඩායම

en: Group could not be deleted
si_LK: කණ්ඩායම මකන්න නොහැකිය

en: Group description
si_LK: කණ්ඩායම් විස්තරය

en: Group members
si_LK: කණ්ඩායම් සාමාජිකයෝ

en: Group time
si_LK: කණ්ඩායමේ වෙලාව

en: HP West European
si_LK: HP බටහිර යුරෝපීය

en: Heading
si_LK: ශීර්ෂය(Heading)

en: Hebrew
si_LK: යුදෙව්

en: Hello %s,
si_LK: හෙලෝ %s,

en: Help about this question
si_LK: මෙම ප්‍රශ්නයට උදව්ව

en: Help:
si_LK: උදව්ව :

en: Hide advanced settings
si_LK: දියුණු කරන ලද සැකැස්ම සඟවන්නද?

en: Hide both
si_LK: දෙකම සඟවන්න

en: Hide the tip that is normally shown with a question
si_LK: සාමාන්‍යයෙන් ප්‍රශ්නයක් සමඟ පෙන්වන ඉඟිය සඟවන්න

en: Hide tip
si_LK: ඉඟිය සඟවන්න

en: Hindi
si_LK: හින්දි

en: How many rows to display
si_LK: සංදර්ශනය කිරීමට ඇති පේලි සංඛ්‍යාව කීයද?

en: Huge Free Text
si_LK: Huge free text

en: Hungarian
si_LK: හංගේරියානු

en: I accept
si_LK: මම අනුමත කරමි

en: IP Addresses will be logged
si_LK: IP addresses will be logged

en: IP address
si_LK: IP ලිපිනය

en: ISO 8859-7 Greek
si_LK: ISO 8859-7 ග්‍රීක

en: ISO 8859-8 Hebrew
si_LK: ISO 8859-8 යුදෙව්

en: Icelandic
si_LK: අයිස්ලන්ත

en: Identifier
si_LK: හඳුන්වනය

en: Identifier:
si_LK: අනන්‍යකාරකය

en: If errors are showing up you might have to execute this script repeatedly.
si_LK: දෝෂ මතුවන්නේ නම්, ඔබට මෙම ස්ක්‍රිප්ටය නැවත නැවත ක්‍රියත්මක කිරීමට සිදුවනු ඇත.

en: If necessary the database will be updated.
si_LK: අවශ්‍යනම් දත්ත සමුදාය යාවත්කාලීන(update) වේ.

en: If tokens are used, the public may register for this survey
si_LK: ටෝකන භාවිතා කළහොත් මහජනතාව මෙම සමීක්ෂණය සඳහා ලියාපදිංචි වනු ඇත

en: If you delete this table tokens will no longer be required to access this survey.
si_LK: මෙම ටෝකන ‍වගුව මැකුව හොත් තවදුරටත් මෙම සමීක්ෂණයට ප්‍රවේශ වීම අවශ්‍ය නොවනු ඇත

en: If you give an email address, an email containing the details will be sent to you.
si_LK: ඔබ ඊ-මේල් ලිපිනයක් ලබදෙන්නේ නම්, විස්තර සහිත ඊ-මේල් පණිවුඩයක් ඔබ වෙත එවනු ඇත.

en: If you have been issued a token, please enter it in the box below and click continue.
si_LK: ඔබට ටෝකනයක් නිකුත්කර ඇත්නම් පහත කොටුව තුලට එය ඇතුලත් කර ඉදිරියට යාම සඳහා ක්ලික් කරන්න

en: If you switch email mode, you'll have to review your email templates to fit the new format
si_LK: ඉ-තැපැල් ප්‍රකාරයට මාරු වන්නේ නම්, ඔබේ ඉ-තැපැල් අච්චුව නව ආකෘතියට යෝග්‍ය දැයි විමර්ශනය කළ යුතුය

en: Import
si_LK: ආයාත කරන්න

en: Import Label Set
si_LK: ‍ලේබල් කාණ්ඩ(sets) ආයාත(import) කිරීම

en: Import VV file
si_LK: VV ගොනුවක් ආයත කරන්න

en: Import a VV survey file
si_LK: VV සමීක්ෂණ ගොනුවක් ආනයනය කරන්න

en: Import as not finalized answers?
si_LK: අවසන් නොකරන ලද පිළීතුරු ලෙස අයාත(import) කරන්නද?

en: Import of survey is completed.
si_LK: සමීක්ෂණය ආයත කිරීම සම්පූර්ණයි

en: Import question group
si_LK: ප්‍රශ්න කණ්ඩායමක් ආයාත කරන්න

en: Import survey
si_LK: සමීක්ෂණයක් ආයාත(import) කරන්න

en: Import survey resources
si_LK: සමීක්ෂණ සම්පත් ආයාත කරන්න

en: Important instructions
si_LK: වැදගත් උපදෙස්

en: Imported Files List
si_LK: Imported files list

en: Impossible to delete this group because there is at least one question having a condition on its content
si_LK: අදාල අන්තර්ගතයේ කොන්දේසි අඩංගු අවම වශයෙන් එක් ප්‍රශ්නයක් හෝ ඇති බැවින් මෙම ප්‍රශ්නය මැකීය නොහැකිය

en: Inactive
si_LK: අජීවී(ක්‍රියත්මක නොකළ )

en: Include:
si_LK: අඩංගුවේ :

en: Incomplete responses only
si_LK: අසම්පූර්ණ ප්‍රතිචාර පමණි

en: Incorrect username and/or password!
si_LK: වැරදි පරිශීලක නාමය සහ(හෝ) විද්‍යුත් ලිපිනය

en: Increase
si_LK: වැඩිවෙයි

en: Indonesian
si_LK: ඉන්දුනීසියානු

en: Initial Superadmin cannot be deleted!
si_LK: මූලික සුපිරි පරිපාලක මැකීමට නොහැකිය.

en: Inline HTML editor
si_LK:  පේලි ගත HTML සකසනය

en: Input
si_LK: ආදානය කරන්න

en: Integer only
si_LK: පූර්ණ සංඛ්‍යා පමණි

en: Interfaces
si_LK: අතුරු මුහුණත්

en: Invitation
si_LK: ඇරයුම

en: Invitation email subject:
si_LK: ඇරයුම් ඉ-තැපැල් මාතෘකාව:

en: Invitation email:
si_LK: ඇරයුම් ඉ-තැපෑල:

en: Invitation sent date
si_LK: ඇරයුම එවන ලද දිනය

en: Invitation sent to:
si_LK: ඇරයුම යවන ලදී:

en: Invitation to participate in a survey
si_LK: සමීක්ෂණයක් සඳහා සහභාගී වීමට කරනු ලබන ඇරයුමයි

en: Invited
si_LK: ඇරයුම කරන ලදී

en: Irish
si_LK: අයර්ලන්ත

en: It is presented group by group.
si_LK: කණ්ඩාමෙන් කණ්ඩායම ඉදිරිපත් කෙරේ.

en: It is presented on one single page.
si_LK: එක් තනි පිටුවක ඉදිරිපත් කෙරේ

en: It is presented question by question.
si_LK: ප්‍රශ්නයෙන් ප්‍රශ්නය ඉදිරිපත් කෙරේ

en: It uses cookies for access control.
si_LK: ප්‍රවේශයන් පාලනය කිරීම සඳහා කුකීස් භාවිත කරයි

en: Italian
si_LK: ඉතාලි

en: Jan
si_LK: ජනවාරි

en: Japanese
si_LK: ජපන්

en: Jul
si_LK: ජූලි

en: Jun
si_LK: ජූනි

en: KOI8-R Relcom Russian
si_LK: KOI8-R රෙල්කොම් රුසියානු

en: KOI8-U Ukrainian
si_LK: KOI8-U යුක්රේනියානු

en: Korean
si_LK: කොරියානු

en: LDAP is disabled or no LDAP query defined.
si_LK: LDAP විමසුමක්(query)  අර්ථ දක්වා නොමැත හෝ LDAP අක්‍රීය කර ඇත

en: Label
si_LK: ලේබල්

en: Label %s
si_LK: ලේබල %s

en: Label sets
si_LK: ලේබල් කාණ්ඩ(sets)

en: Label:
si_LK: ලේබලය:

en: Labels
si_LK: ලේබල්

en: Language
si_LK: භාෂාව

en: Language Switch
si_LK: භාෂා ස්විචය

en: Language code
si_LK: භාෂා කේතය

en: Languages
si_LK: භාෂාවන්

en: Languages:
si_LK: භාෂා:

en: Last name
si_LK: අවසන් නම

en: Last name from token
si_LK: ටෝකනයෙන් ගත් අවසන් නම

en: Last page
si_LK: අවසාන පිටුව

en: Latvian
si_LK: ලැට්වියානු

en: Less than
si_LK: වඩා අඩු

en: Less than or equal to
si_LK: වඩා අඩුයි ‍හෝ සමානයි

en: Less than:
si_LK: වඩා අඩු

en: License
si_LK: බලපත්‍රය

en: LimeSurvey can attempt to create this database for you.
si_LK: මෙම දත්ත සමූදාය නිර්මාණය කිරීමට ලයිම් සර්වේයට උත්සාහයක් දැරිය හැකිය

en: LimeSurvey has been installed successfully.
si_LK: LimeSurvey  සාර්ථකව පිහිටුවා (installed) ඇත

en: LimeSurvey online manual
si_LK: LimeSurvey සබැඳි(online) අත්පොත

en: Limit
si_LK: සීමාව

en: Limit the number of possible answers
si_LK: සිදුවිය හැකි පිළිතුරු සංඛ්‍යාව සීමා කරන්න

en: List
si_LK: ලැයිස්තුව

en: List (Dropdown)
si_LK: List (dropdown)

en: List (Radio)
si_LK: List (radio)

en: List survey publicly:
si_LK: පොදුවේ සමීක්ෂණය ලයිස්තුගත කරන්න

en: Lithuanian
si_LK: ලිතුවේනියානු

en: Location
si_LK: පිහිටිස්ථානය

en: Logic
si_LK: තර්කය

en: Logout
si_LK: ඉවත්වන්න

en: Logout successful.
si_LK: ලොග්-අවුට් වීම සාර්ථකයි

en: Long Free Text
si_LK: දිගු නිදහස්‍ පෙළ(text)

en: Mac Central European
si_LK: Mac මධ්‍ය යුරෝපීය

en: Mac West European
si_LK: Mac බටහිර යුරෝපීය

en: Macedonian
si_LK: මැස‍ඩෝනියානු

en: Mail to all Members
si_LK: Mail to all members

en: Main Admin Screen
si_LK: ප්‍රධාන පරිපාලක තිරය

en: Make a comment on your choice here:
si_LK: ඔබගේ තේරීම සඳහා සටහනක් තබන්න

en: Malay
si_LK: මැලේ

en: Male
si_LK: පිරිමි

en: Maltese
si_LK: මෝල්ටාවට අයත්

en: Mandatory Question
si_LK: අනිවාර්ය ප්‍රශ්නයක්

en: Mandatory:
si_LK: අනිවාර්ය :

en: Map width
si_LK: සිතියමෙහි පළල

en: Mar
si_LK: මාර්තු

en: Max number of files
si_LK: වැඩිම ගොනු සංඛ්‍යාව

en: Maximum
si_LK: උපරිමය

en: Maximum answers
si_LK: උපරිම පිළිතුරු සංඛ්‍යාව

en: Maximum characters
si_LK: උපරිම අනුලකුණු(character)

en: Maximum characters allowed
si_LK: අනුමත උපරිම අනුලකුණු(character)

en: Maximum sum value
si_LK: එකතුවේ උපරිම අගය

en: Maximum sum value of multiple numeric input
si_LK: බහු අංකිත ආදාන(input) මගින් ලැබිය හැකි එකතුවේ උපරිම අගය

en: Maximum value
si_LK: උපරිම අගය

en: May
si_LK: මැයි

en: Maybe you don't have permission.
si_LK: ඇතැම් විට ඔබට අවසර නොමැති වීමට පුළුවන

en: Median:
si_LK: මධ්‍යසථය:

en: Message
si_LK: හසුන

en: Message:
si_LK: හසුන‍:

en: Min number of files
si_LK: අවම ගොනු සංඛ්‍යාව

en: Minimum
si_LK: අවමය

en: Minimum answers
si_LK: අවම පිළිතුරු සංඛ්‍යාව

en: Minimum sum value
si_LK: එකතුවේ අවම අගය

en: Minimum value
si_LK: අවම අගය

en: Month
si_LK: මාසය

en: Multiple Numerical Input
si_LK: Multiple numerical input

en: Multiple Short Text
si_LK: බහු කෙටි පෙළ(text)

en: Multiple choice
si_LK: බහුවරණ

en: Multiple choice questions
si_LK: බහු වරණ ප්‍රශ්න

en: Multiple numeric inputs sum must equal this value
si_LK: බහු සංඛ්‍යා ආදාන(input) එකතුව මෙම අගයට සමාන විය යුතුය

en: Name
si_LK: නම

en: Name of the survey
si_LK: සමීක්ෂණයේ නම

en: Name of the survey administrator
si_LK: සමීක්ෂණ පරිපාලකගේ නම

en: Name:
si_LK: නම :

en: New answer option
si_LK: නව පිළිතුරක් සඳහා විකල්පය

en: New files were successfully installed.
si_LK: නව ගොනු සාර්ථකව එකතු කරන ලදී

en: New question group was saved.
si_LK: නව ප්‍රශ්න කණ්ඩායමක් සුරකින ලදී

en: New quota
si_LK: අලුත් කොටසක්

en: New survey title:
si_LK: නව සමීක්ෂණ මාතෘකාව:

en: Next
si_LK: ඊළඟ

en: No
si_LK: නැහැ

en: No GID (Group) has been provided. Cannot import question
si_LK: No GID (group) has been provided. Cannot import question

en: No HTML editor
si_LK:  HTML සකසනයක් නොමැත

en: No SID (Survey) has been provided. Cannot import question.
si_LK: No SID (survey) has been provided. Cannot import question.

en: No Username selected.
si_LK: No username selected.

en: No answer
si_LK: පිළිතුරක් නොමැත

en: No available surveys
si_LK: වෙනත් සමීක්ෂණ නොමැත

en: No conditions could be copied (due to duplicates)
si_LK: කිසිදු කොන්දේසියක් පිටපත් කළ නොහැකිවිය(අනුපිටපත් නිසාවෙන්)

en: No database action required!
si_LK: දත්ත සමුදායේ(database) කාර්යයක් අවශ්‍ය නොවේ!

en: No invitation code is needed to complete the survey.
si_LK: සමීක්ෂණය සම්පූර්ණ කිරිම සඳහා කැඳවීම් කේතයක්(invitation code) අවශ්‍යනොවේ

en: No matching CQID
si_LK: නොගැලපෙන CQID

en: No matching group
si_LK: ගැළපෙන ප්‍රශ්න කාණ්ඩයක් නොමැත

en: No matching question
si_LK: ගැළපෙන ප්‍රශ්නයක් නොමැත

en: No matching survey
si_LK: ගැළපෙන සමීක්ෂණයක් නොමැත

en: No of surveys
si_LK: සමීක්ෂණ ගණන

en: No participant information lost.
si_LK: සහභාගී වුවන්ගේ තිරතුරු නැති වී නැත

en: No quotas have been set for this survey
si_LK: මෙම සමීක්ෂණය සඳහා කෝටා(quota) සකස්කර නැත

en: No replacement variable available for this field
si_LK: මෙම ක්ෂේත්‍රය සඳහා ආදේශක විචල්‍ය ලබාගත නොහැක

en: Nominal
si_LK: නාමික

en: None
si_LK: කිසිවක් නැත

en: Norwegian (Bokmal)
si_LK: නෝර්වීජියානු (බොක්මාල්)

en: Norwegian (Nynorsk)
si_LK: නෝර්වීජියානු (නයිනො(ර්)ස්ක්)

en: Not Selected
si_LK: Not selected

en: Not displayed
si_LK: දර්ශනය නොවේ

en: Not enough values for calculation
si_LK: ගණනය කිරීම් සඳහා ප්‍රමාණවත් අගයන් නොමැත

en: Not equal to
si_LK: සමාන නොවේ

en: Not found
si_LK: සමු වුයේ නැත

en: Not invited
si_LK: ආරාධනා නොකරන ලදී

en: Note that this assessment section will only show if assessment rules have been set and assessment mode is activated.
si_LK: ඇගයීම් නීති සකසා හෝ ඇගයීම් ආකාරය සක්‍රීය කර ඇත්නම් පමණක් මෙම ඇගයීම් කොටස පෙන්වනු ලැබේ.

en: Nothing to translate on this page
si_LK: මෙම පිටුවෙහි කිසිවක් පරිවර්තනය කිරීමට නොමැත

en: Nov
si_LK: නොවැම්බර්

en: Null values are ignored in calculations
si_LK: ගණනය කිරීම් වලදී ශුන්‍ය අගයන් නොසලකා හරිනු ලැබේ

en: Number greater than
si_LK: වඩා වැඩි අංකය

en: Number less than
si_LK: වඩා අඩු සංඛ්‍යා

en: Number of cases
si_LK: අවස්ථා ගණණ

en: Number of records in this query:
si_LK: මෙම ‍විමසුමෙහි(query) ඇති වාර්තා ගණන

en: Numbers
si_LK: සංඛ්‍යා

en: Numbers only
si_LK: සංඛ්‍යා පමණි

en: Numerical Input
si_LK: සංඛ්‍ය‍ා ආදාන

en: OK
si_LK: හරි (OK)

en: OR
si_LK: හෝ

en: Oct
si_LK: ඔක්තොම්බර්

en: Once a survey is activated you can no longer:
si_LK: සමීක්ෂණය වරක් සක්‍රීය කල පසු ඔබට තව දුරටත්:

en: Online Manual
si_LK: සබැඳි(online) අත්පොත

en: Only answer this if the following conditions are met:
si_LK: පහත කොන්දේසි ඇත්නම් පමණක් මෙයට පිළිතුරු ලබා දෙන්න

en: Option 'Other':
si_LK: විකල්ප 'වෙනත්':

en: Optional Question
si_LK: අනිවාර්ය නොවන ප්‍රශ්නයක්

en: Ordinal
si_LK: ක්‍රමාංකය

en: Organize question groups/questions
si_LK: ප්‍රශ්න කාණ්ඩ/ප්‍රශ්න සංවිධාන කරන්න

en: Other
si_LK: වෙනත්

en: Other comment
si_LK: වෙනත් අදහස්

en: Other files:
si_LK: වෙනත් ගොනු:

en: Other:
si_LK: වෙනත් :

en: Outdated
si_LK: යල් පැන ගොස්ය

en: Owner
si_LK: හිමිකරු

en: PDF export
si_LK: PDF නිර්යාත කිරීම

en: PHP version
si_LK: PHP අනුවාදය(version)

en: Parameter
si_LK: පරාමිතිය(Parameter)

en: Partial
si_LK: අර්ධ වශයෙන්

en: Partial (saved) responses
si_LK: අර්ධ වශයෙන් (සුරකින ලද) ප්‍රතිචාර

en: Participants can save partially finished surveys
si_LK: අර්ධ ලෙස සම්පූර්ණ කරන ලද සමීක්ෂණ සුරැකීමට සහභාගිවන්නන්ට හැකිය

en: Password
si_LK: මුරපදය

en: Password:
si_LK: මුර පදය:

en: Passwords do not match!
si_LK:  මුරපද නොගැලපේ.

en: Percentage
si_LK: ප්‍රතිශතය

en: Percentage of total:
si_LK: එකතුවේ ප්‍රතිශතයක් වශයෙන්:

en: Permission
si_LK: අවසරය

en: Permission to delete a survey
si_LK: සමීක්ෂණය මකා දැමීම සඳහා අවසරය

en: Persian
si_LK: පර්සියානු

en: Pie chart
si_LK: වෘත්ත ප්‍රස්ථාර

en: Please <a href="%s">log in</a>.
si_LK: කරුණාකර <a href="%s">log in</a>.

en: Please check at least one item.
si_LK: කරුණාකර අවම වශයෙන් එක් අයිතමයක් (item) වත් සළකුණු කරන්න

en: Please check the directory permissions.
si_LK: කරුණාකර ඩිරෙක්ටරි අනුමැති පරීක්ෂා කරන්න

en: Please choose
si_LK: කරුණාකර තෝරන්න

en: Please choose all that apply and provide a comment:
si_LK: අදාල සියල්ල තෝරා සටහනක් සපයන්න

en: Please choose the appropriate response for each item:
si_LK: එක් එක් අයිතමය(item) වෙත සුදුසු ප්‍රතිචාර තෝරන්න

en: Please choose...
si_LK: කරුණාකර තෝරන්න...

en: Please confirm the token by answering the security question below and click continue.
si_LK: පහත ආරක්ෂක ප්‍රශ්නයට පිළිතුරු ලබා දීම මගින් ටෝකනය තහවුරු කර ඉදිරියට යාම සඳහා ක්ලික් කරන්න

en: Please continue with populating the database.
si_LK:  කරුණාකර නොකඩවා පරිගණක දත්ත ගබඩාව ප්‍රචලිත කිරීමෙහි නිරත වන්න

en: Please enter a date:
si_LK: කරුණාකර දිනයක් ඇතුලත් කරන්න

en: Please enter your comment here
si_LK: කරුණාකර ඔබේ අදහස මෙතැන දක්වන්න

en: Please fax your completed survey to:
si_LK: කරුණාකර සම්පූර්ණ කරන ලද සමීක්ෂණය වෙත ෆැක්ස් කරන්න:

en: Please number each box in order of preference from 1 to
si_LK: ඔබේ අභිමතය පරිදි (preference) 1 සිටඑක් එක් කොටුව අංකනය කරන්න

en: Please select a file to import!
si_LK: අයාත කිරීම(import) සඳහා ගොනුවක් තෝරන්න!

en: Please select a language:
si_LK: කරුණාකර භාෂාවක් තෝරන්න:

en: Please select a user first
si_LK: කරුණාකර පළමුවෙන්ම පරිශිලකයෙක්ව තෝරන්න

en: Please select at least one file for deletion
si_LK: කරුණාකර අවම වශයෙන් එක් අයිතමයක්(item) වත් මකා දැමීම සඳහා ලකුණු කරන්න

en: Please select at least one file for download
si_LK: කරුණාකර අවම වශයෙන් එක් අයිතමයක්(item) වත් බාගත කිරීම සඳහා සළකුණු කරන්න

en: Please write your answer here:
si_LK: ඔබේ පිළිතුර මෙහි ලියන්න

en: Please write your answer(s) here:
si_LK: ඔබේ පිළිතුර(රු) මෙහි ලියන්න

en: Polish
si_LK: පොලිෂ් - පෝලන්ත

en: Popup HTML editor
si_LK:  උත්පතන (pop-up) HTML සකසනය

en: Portuguese
si_LK: පෘතුගීසි

en: Portuguese (Brazilian)
si_LK: පෘතුගීසි (බ්‍රසීලියානු)

en: Predefined
si_LK: පූර්ව නිශ්චිත

en: Prefix|Suffix for dropdown lists
si_LK: පතන ලයිස්තුව සඳහා උපසර්ග

en: Presentation
si_LK: ඉදිරිපත් කිරීම

en: Preview:
si_LK: පෙර දසුන්(preview):

en: Previous
si_LK: ආපසු

en: Previous session is set to be finished.
si_LK: පෙර සැසිය නිමාකිරීම සඳහා සූදානම් කර ඇත

en: Print your answers.
si_LK: ඔබේ පිළිතුරු මුද්‍රණය කරන්න.

en: Processing...
si_LK: සකසමින්...

en: Punjabi
si_LK: පංජාබි

en: Question
si_LK: ප්‍රශ්නය

en: Question Type:
si_LK: Question type:

en: Question by Question
si_LK: Question by question

en: Question code:
si_LK: ප්‍රශ්න කේත:

en: Question could not be created.
si_LK: ප්‍රශ්නය නිර්මානය කිරීමට නොහැකිය

en: Question could not be updated
si_LK: ප්‍රශ්නය යාවත්කාලීන කළ නොහැකිය

en: Question could not be updated. There are conditions for other questions that rely on the answers to this question and changing the type will cause problems. You must delete these conditions before you can change the type of this question.
si_LK: Question could not be updated. There are conditions for other questions that rely on the answers to this question and changing the type will cause problems. Please delete these conditions before you change the type of this question.

en: Question group
si_LK: ප්‍රශ්න කාණ්ඩය

en: Question group import is complete.
si_LK: ප්‍රශ්න කණ්ඩායම ආයාත කිරීම(import) සම්පූර්ණයි

en: Question group import summary
si_LK: ප්‍රශ්න කණ්ඩායම් ආයාත කිරීමේ සාරාංශය

en: Question group successfully saved.
si_LK: ප්‍රශ්න කණ්ඩායම සාර්ථකව සුරකින ලදී

en: Question group:
si_LK: ප්‍රශ්න කණ්ඩායම:

en: Question groups
si_LK: ප්‍රශ්න කණ්ඩායම්

en: Question import is complete.
si_LK: ප්‍රශ්න ආයාත කිරීම(import) සම්පූර්ණයි

en: Question import summary
si_LK: ප්‍රශ්න සාරාංශය ආයත කරන්න

en: Question index
si_LK: ප්‍රශ්න දර්ශකය

en: Question time
si_LK: ප්‍රශ්නයේ වෙලාව

en: Question was successfully added.
si_LK: ප්‍රශ්නය සාර්ථකව එකතු කරන ලදී

en: Question:
si_LK: ප්‍රශ්නය :

en: Questions
si_LK: ප්‍රශ්න

en: Questions with conditions to this group
si_LK: මෙම කණ්ඩායමට කොන්දේසි සහිත ප්‍රශ්න

en: Quick CSV report
si_LK: ඉක්මන් CSV වාර්තාව

en: Quick statistics
si_LK: ක්‍ෂණික සංඛ්‍යාන විස්තර

en: Quick translation
si_LK: ඉක්මන් පරිවර්තනය සඳහා

en: Quick-translation
si_LK: ඉක්මන් පරිවර්තනය

en: Quota name
si_LK: කොටසෙහි නම

en: Quotas
si_LK: කෝටා(quotas)

en: Ranking
si_LK: ශ්‍රේණිය

en: Reason:
si_LK: හේතුව:

en: Recommended
si_LK: නිර්දේශ කරන ලද

en: Record Deleted
si_LK: රෙකෝඩය මකන ලදී

en: Records displayed:
si_LK: රෙකෝඩ සංදර්ශනයවේ:

en: Records imported
si_LK: ආයාත(imported) කරන ලද රෙකෝඩ

en: Registration
si_LK: ලියාපදිංචිවීම

en: Registration email
si_LK: ලියාපදිංචි කිරීමේ විද්‍යුත් තැපෑල

en: Reload your survey by clicking on the following link (or pasting it into your browser):
si_LK: පහත සඳහන් යොමුව ක්ලික් කිරීම මගින්(හෝ ඔබේ බ්‍රව්සරයේ ඇලවීම මගින්) සමීක්ෂණය නැවත ගන්න.

en: Remaining
si_LK: ඉතිරිවේ

en: Reminder
si_LK: සිහිකැඳවුම

en: Reminder Email:
si_LK: Reminder email:

en: Reminder count
si_LK: සිහිකැඳවුම් ගණනය

en: Reminder email
si_LK: සිහි කැඳවීමේ විද්‍යුත් තැපෑල:

en: Reminder sent to:
si_LK: සිහිකැඳවීම යවන ලදී:

en: Reminder sent?
si_LK: සිහිකැඳවුම යැව්වාද?

en: Reminder to participate in a survey
si_LK: සමීක්ෂණයට සහභාගිවීම සඳහා කරනු ලබන සිහිකැඳ වීමයි

en: Remove
si_LK: ඉවත්කරන්න

en: Renumber the new record.
si_LK: නව රෙකෝඩය පුනරංකනය(renumber) කරන්න

en: Replace
si_LK: ප්‍රතිස්ථාපනය කරන්න

en: Replace the existing record.
si_LK: දැනට පවතින වාර්තාව ප්‍රතිස්ථාපනය කරන්න

en: Required
si_LK: අවශ්‍යයි

en: Reset
si_LK: යලි සකසන්න

en: Reset all your tokens to the 'not used' state
si_LK: ඔබේ සියළුම ටෝකන් 'භාවිතා නොකල' තත්වයට යලි පිහිටුවන්න(reset)

en: Reset answers and token completed state
si_LK: පිළිතුරු හා ටෝකනය 'සම්පුර්ණ' තත්වයෙහි යලි පිහිටුවන්න(reset)

en: Reset the completed answers to the incomplete state
si_LK: සියළුම 'සම්පූර්ණ' පිළිතුරු 'අසම්පූර්ණ' තත්වයට යලි පිහිටුවන්න(reset)

en: Resources
si_LK: සම්පත්

en: Resources Import Summary
si_LK: Resources import summary

en: Response ID
si_LK: ප්‍රතිචාර ID

en: Response summary
si_LK: ප්‍රතිචාර සාරාංශය

en: Responses
si_LK: ප්‍රතිචාර

en: Responses & statistics
si_LK: ප්‍රතිචාරවල සහ සංඛ්‍යා ලේඛණ

en: Responses containing
si_LK: ප්‍රතිචාරවල අඩංගුවේ

en: Responses will be date stamped.
si_LK: ප්‍රතිචාර දින මුද්‍රාව සහිත වනු ඇත

en: Responses will have the IP address logged
si_LK: ප්‍රතිචාර සමඟ IP ලිපින ලබා ගනී

en: Responses will have their referring URL logged.
si_LK: ප්‍රතිචාර සමඟ යොමු URL ලබා ගනී

en: Responses will not be date stamped.
si_LK: ප්‍රතිචාර දින මුද්‍රාව රහිත වනු ඇත

en: Responses will not have the IP address logged.
si_LK: ප්‍රතිචාර සමඟ IP ලිපින ලබා නොගනී

en: Responses will not have their referring URL logged.
si_LK: ප්‍රතිචාර සමඟ යොමු URL ලබා නොගනී

en: Restore
si_LK: පිලිනගන්න(restore)

en: Restore options
si_LK: විකල්ප පිළිනගන්න(restore)

en: Result
si_LK: ප්‍රතිඵල

en: Results
si_LK: ප්‍රතිඵල

en: Return to survey
si_LK: සමීක්ෂණයට නැවත පිවිසෙන්න

en: Return to survey administration
si_LK: සමීක්ෂණ පරිපාලකයා වෙත නැවත යන්න

en: Romanian
si_LK: රුමේනියානු

en: Rows
si_LK: පේළි

en: Russian
si_LK: රුසියානු

en: SMTP host:
si_LK: SMTP සංග්‍රාහක(host)

en: SMTP password:
si_LK: SMTP මුර පදය:

en: SMTP username:
si_LK: SMTP පරිශිලක නාමය

en: SQL CODE THAT FAILED
si_LK: අසාර්ථවූ SQL කේත

en: SQL command failed: %s
si_LK: SQL විධානය අසාර්ථකය: %s

en: Same
si_LK: එලෙසම පවතියි

en: Save
si_LK: සුරකින්න

en: Save IP address?
si_LK: IP ලිපිනය සුරකින්නද?

en: Save Now
si_LK: දැන් සුරකින්න

en: Save changes
si_LK: වෙනස්කම් සුරකින්න

en: Save city
si_LK: නගරය සුරකින්න

en: Save country
si_LK: රට සුරකින්න

en: Save for further completion by survey user
si_LK: සමීක්ෂණ පරිශීලකයාට තවදුරටත් සම්පූර්ණ කිරීම සඳහා සුරැකිව තබන්න

en: Save postal code
si_LK: තැපැල් කේතය සුරකින්න

en: Save question group
si_LK: ප්‍රශ්න කණ්ඩායම සුරකින්න

en: Save settings
si_LK: සැකසුම්(settings) සුරකින්න

en: Save state
si_LK: ජනපදය සුරකින්න

en: Saved Survey Details
si_LK: සුරකින ලද සමීක්ෂණ විස්තර

en: Scale
si_LK: පරිමාණය

en: Scale 1
si_LK: පරිමාණය 1

en: Scale 2
si_LK: පරිමාණය 2

en: Scenario
si_LK: සෙනාරිය

en: Scope
si_LK: විෂය-පථය

en: Screen:
si_LK: තිරය:

en: Search
si_LK: සොයන්න

en: Security
si_LK: ආරක්ෂාව

en: Security question:
si_LK: ආරක්ෂක ප්‍රශ්නය:

en: Select file
si_LK: ගොනුව තෝරන්න

en: Select survey to copy:
si_LK: සමීක්ෂණය පිටපත් කිරීම සඳහා තෝරන්න:

en: Select template ZIP file:
si_LK:  ZIP කරන ලද අච්චුව(template) තෝරන්න:

en: Select the LDAP query you want to run:
si_LK: ඔබට ක්‍රියාත්මක කිරීමට අවශ්‍ය LDAP විමසුම(query) තෝරන්න

en: Select...
si_LK: තෝරන්න...

en: Semicolon
si_LK: තිත් කොමාව

en: Send
si_LK: යවන්න

en: Send Invitations
si_LK: Send invitations

en: Send Reminders
si_LK: Send reminders

en: Send email invitation
si_LK: ඉ-තැපැල් ඇරයුමක් යවන්න

en: Send email reminder
si_LK: ඉ-තැපැල් සිහිකැඳවුමක් යවන්න

en: Send me a copy:
si_LK: මට පිටපතක් යවන්න :

en: Sending invitations...
si_LK: ආරාධනා යවමින් පවතී...

en: Sep
si_LK: සැප්තැම්බර්

en: Server name & port:
si_LK: සර්වරයෙහි නම සහ කවුළුව (port):

en: Server time:
si_LK: සර්වරයේ වෙලාව:

en: Server type:
si_LK: සර්වර වර්ගය:

en: Set Survey Rights
si_LK: Set survey rights

en: Share
si_LK: 	බෙදා දෙනවා

en: Shift-JIS Japanese
si_LK: Shift-JIS ජපන්

en: Short Free Text
si_LK: කෙටි නිදහස්‍ පෙළ(text)

en: Short names
si_LK: කෙටි නම්

en: Should we proceed with the delete?
si_LK: මකාදැමීමට අවශ්‍යමද?

en: Show
si_LK: පෙන්වන්න

en: Show PHPInfo
si_LK: PHPInfo පෙන්වන්න

en: Show advanced settings
si_LK: දියුණු කරන ලද සැකැස්ම පෙන්වන්නද?

en: Show both
si_LK: දෙකම පෙන්වන්න

en: Show comment
si_LK: ප්‍රකාශය(comment) පෙන්වන්න

en: Show conditions for this question
si_LK: මෙම ප්‍රශ්නය සඳහා කොන්දේසි පෙන්වන්න

en: Show group description only
si_LK: කණ්ඩායම් විස්තරය පමණක් පෙන්වන්න

en: Show group name only
si_LK: කාණ්ඩයේ නම පමණක් පෙන්වන්න

en: Show in public statistics
si_LK: පොදු සංඛ්‍යාන විස්තරයන්හි පෙන්වන්න

en: Show last..
si_LK: අවසානය පෙන්වන්න...

en: Show next..
si_LK: මින් පසුව ඇති දෙය පෙන්වන්න..

en: Show next...
si_LK: මීලඟට පෙන්වන්න

en: Show previous..
si_LK: පෙර තිබූ දෙය පෙන්වන්න..

en: Show previous...
si_LK: පූර්වය(previous) පෙන්වන්න ...

en: Show question code only
si_LK: ප්‍රශ්න කේතය පමණක් පෙන්වන්න

en: Show question number only
si_LK: ප්‍රශ්න අංකය පමණක් පෙන්වන්න

en: Show start...
si_LK: ආරම්භය පෙන්වන්න...

en: Show title
si_LK: සිරැසිය(Title) පෙන්වන්න

en: Sine
si_LK: සයිනය

en: Sinhala
si_LK: සිංහල

en: Site name
si_LK: වෙබ් අඩවියේ නම

en: Site name:
si_LK: වෙබ් අඩවියෙහි නම:

en: Slider accuracy
si_LK: ස්ලයිඩරයේ නිරවද්‍යතාවය

en: Slider initial value
si_LK: ස්ලයිඩරයේ මූලික අගය

en: Slider maximum value
si_LK: ස්ලයිඩරයේ උපරිම අගය

en: Slider minimum value
si_LK: ස්ලයිඩරයේ අවම අගය

en: Slovak
si_LK: ස්ලෝවැකියානු

en: Slovenian
si_LK: ස්ලෝවේනියානු

en: Some URL description
si_LK: ඇතැම් URL  විස්තර

en: Some piece-of-cake steps to create your very own first survey:
si_LK: ඔබගේ පළමු සමීක්ෂණය නිර්මාණය කිරීම සඳහා පහසු පියවරයන් කීපයක්

en: Sorry there are no supported question types in this survey.
si_LK: කණගාටුයි. මෙම සමීක්ෂණයේ උපකාරක ප්‍රශ්න වර්ග නොමැත

en: Sorry your responses have exceeded a quota on this survey.
si_LK: කණගාටුයි. ඔබගේ ප්‍රතිචාර මෙම සමීක්ෂණයට අදාල සීමාව ඉක්මවා ඇත

en: Sorry, but the LDAP module is missing in your PHP configuration.
si_LK: කණගාටුයි. ඔබේ PHPවින්‍යාසයේ(configuration) හි LDAP මොඩියුලය නොමැත

en: Sort answers alphabetically
si_LK: අකාරාදියට අනුව පිළිතුරු අනුපිළිවෙලට සකසන්න

en: Spanish
si_LK: ස්පාඤ්ඤ

en: Spanish (Mexico)
si_LK: ස්පාඤ්ඤ (මෙක්සිකෝ)

en: Square root
si_LK: වර්ග මූලය

en: Standard deviation
si_LK: සම්මත අපගමනය

en: Start date/time:
si_LK: ආරම්භක දිනය/වෙලාව:

en: Start language
si_LK: භාෂාව ආරම්භ කරන්න

en: Starting from:
si_LK: මෙයින් ආරම්භවේ:

en: Statistics
si_LK: සංඛ්‍යා ලේඛන විද්‍යාව

en: Status
si_LK: තත්වය

en: Step 1:
si_LK: පළමු පියවර:

en: Step 2:
si_LK: දෙවන පියවර:

en: Stop this survey
si_LK: මෙම සමීක්ෂණය නවත්වන්න

en: Store the postal code?
si_LK: තැපැල් කේතය ගබඩා කරන්නද?

en: Straight
si_LK: සෘජු

en: Subject:
si_LK: මාතෘකාව :

en: Submit
si_LK: භාර දෙන්න

en: Submit Your Survey.
si_LK: ඔබේ සමීක්ෂණය බාර දෙන්න.

en: Submit your answers
si_LK: ඔබේ පිළිතුරු යොමුකරන්න

en: Submit your survey.
si_LK: ඔබේ සමීක්ෂණය බාර දෙන්න.

en: Subquestions
si_LK: අනු ප්‍රශ්න

en: Success
si_LK: සාර්ථකයි

en: Success!
si_LK: සාර්ථකයි!

en: Sum
si_LK: එකතුව

en: Support this project - Donate to
si_LK: මෙම ව්‍යාපෘතියට උදව් කරන්න: ආධාර සඳහා

en: Survey
si_LK: සමීක්ෂණය

en: Survey Has Been Deactivated
si_LK: Survey has been deactivated

en: Survey activation
si_LK: සමීක්ෂණය සක්‍රිය කිරීම

en: Survey cannot be activated yet.
si_LK: තවමත් සමීක්ෂණය සක්‍රීය කළ නොහැකිය

en: Survey cannot be activated. Either you have no permission or there are no questions.
si_LK: සමීක්ෂණය සක්‍රීය කළ නොහැක. ඔබට අවසර නොමැත හෝ ප්‍රශ්න‍ ‍නොමැත

en: Survey content
si_LK: සමීක්ෂණයේ අන්තර් ගතය

en: Survey could not be updated
si_LK: සමීක්ෂණය යාවත්කාලීන කළ නොහැක

en: Survey does not pass consistency check
si_LK: සමීක්ෂණය සංගතතා(consistency) පරීක්ෂෘවෙන්(check) සමත් වී නැත

en: Survey has been activated. Results table has been successfully created.
si_LK: සමීක්ෂණය සක්‍රීය කර ඇත. ප්‍රතිථල වගුව සාර්ථකව සාදන ලදී

en: Survey import summary
si_LK: සමික්ෂණයේ සාරාංශය ආයාත කරන්න

en: Survey name (ID)
si_LK: සමීක්ෂණයේ නම (ID)

en: Survey name (ID):
si_LK: සමීක්ෂණයේ නම (ID):

en: Survey permissions
si_LK: සමීක්ෂණය සඳහා අවසරය

en: Survey quotas
si_LK: සමීක්ෂණ කෝටා(quotas)

en: Survey registration confirmation
si_LK: සමීක්ෂණය ලියාපදිංචිකිරීම තහවුරුකිරීම

en: Survey security
si_LK: සමීක්ෂණයේ ආරක්ෂාව

en: Survey settings
si_LK: සමීක්ෂණ සැකසුම්(settings)

en: Survey settings were successfully saved.
si_LK: සමීක්ෂණය සැකසුම සාර්ථකව සුරකින ලදී

en: Survey structure (.lss)
si_LK: සමීක්ෂණ සැකිල්ල(lss)

en: Surveys
si_LK: සමීක්ෂණ

en: Swedish
si_LK: ස්වීඩන් භාෂාව

en: Switch to closed-access mode
si_LK: සංවෘත-ප්‍රවේශ ප්‍රකාරයට(mode) මාරු වන්න

en: TIS620 Thai
si_LK: TIS620 තායි

en: Take ownership
si_LK: හිමිකාරිත්වය ලබාගන්න

en: Tangent
si_LK: ටැන්ජනය

en: Template Sample
si_LK: අච්චු(template) නියැදිය

en: Template:
si_LK: අච්චුව(template):

en: Text display
si_LK: පෙළ දර්ශනය කරන්න

en: Text inputs
si_LK: අකුරු ඇතුලත් කිරීම

en: Text questions
si_LK: ප්‍රශ්න පෙළ

en: Thai
si_LK: තායි

en: Thank you for completing this survey.
si_LK: මෙම සමීක්ෂණය සම්පූර්ණ කිරීම වෙනුවෙන් ස්තුතීයි

en: Thank you for registering to participate in this survey.
si_LK: මෙම සමීක්ෂණයට සහභාගීවීම සඳහා ලියාපදිංචි වූ ඔබට ස්තුතියි!

en: Thank you for saving your survey in progress.  The following details can be used to return to this survey and continue where you left off.  Please keep this e-mail for your reference - we cannot retrieve the password for you.
si_LK: Thank you for saving your survey in progress. The following details can be used to return to this survey and continue where you left off. Please keep this e-mail for your reference – we cannot retrieve the password for you.

en: Thank you!
si_LK: ස්තුතියි!

en: The answer to the security question is incorrect.
si_LK: ආරක්ෂක ප්‍රශ්නය සඳහා ලබාදුන් පිළිතුර වැරදිය

en: The database you specified does not exist:
si_LK: ඔබ විසින් නිරූපිත දත්ත සමුදාය නොපවතී

en: The email address is not valid.
si_LK: විද්‍යුත් ලිපිනය වලංගු නොවේ

en: The email you used is not valid. Please try again.
si_LK: ඔබ භාවිතා කරන ලද ඉ-තැපැල් ලිපිනය අවලංගුය. නැවත උත්සාහ කරන්න

en: The entry was assigned the following record id:
si_LK: මෙම නිවේශනය සඳහා පහත රෙකෝඩ ID නියම කර ඇත.

en: The following answers should be deleted:
si_LK: පහත සඳහන් පිළිතුරු මකා දැමිය යුතුයි:

en: The following assessments should be deleted:
si_LK: පහත සඳහන් ඇගයීම් මකා දැමිය යුතුයි:

en: The following conditions should be deleted:
si_LK: පහත සඳහන් කොන්දේසි මකා දැමිය යුතුයි:

en: The following groups should be deleted:
si_LK: පහත සඳහන් කණ්ඩායම් මකාදැමිය යුතුය:

en: The following problems have been found:
si_LK: පහත සඳහන් ගැටළු හඳුනාගෙන ඇත:

en: The following questions should be deleted:
si_LK: පහත සඳහන් ප්‍රශ්න මකා දැමිය යුතුය:

en: The following survey language settings should be deleted:
si_LK: පහත සඳහන් සමීක්ෂණයේ භාෂා සැකසුම මකා දැමිය යුතුය:

en: The following surveys are available:
si_LK: පහත සමීක්ෂණ ලබා ගත හැකිය

en: The following surveys should be deleted:
si_LK: පහත සඳහන් සමීක්ෂණ මකා දැමිය යුතුයි:

en: The question group was deleted.
si_LK: ප්‍රශ්න කණ්ඩායම මකා දමන ලදී

en: The responses table has been renamed to:
si_LK: මෙම ප්‍රතිචාර වගුව නැවත නම් කර (rename)ඇත:

en: The responses to this survey are no longer available using LimeSurvey.
si_LK: මෙම සමීක්ෂණය සඳහා ප්‍රතිචාර තවදුරටත් ලයිම් සර්වේ භාවිතා කර ලබා නොදෙනු ඇත.

en: The survey cannot be activated until these problems have been resolved.
si_LK: මෙම ගැටළු විසඳන තෙක් සමීක්ෂණය සක්‍රීය කළ නොහැක

en: The survey you selected does not exist
si_LK: ඔබ තෝරා ගන්නා ලද සමීක්ෂණය නොපවතී

en: The token you have provided is either not valid, or has already been used.
si_LK: ඔබ ලබාදුන් ටෝකනය වලංගු නොවේ හෝ දැනටමත් භාවිතා කර ඇත

en: The token you have provided is not valid or has already been used.
si_LK: ඔබ ලබාදුන් ටෝකනය වලංගු නොවේ හෝ දැනටමත් භාවිතා කර ඇත

en: The token you provided doesn't match the one in your session.
si_LK: ඔබ ලබාදුන් ටෝකනය ඔබේ සැසිය සඳහා නොගැලපේ

en: The tokens table associated with this survey has been renamed to:
si_LK: ‍මෙම සමීක්ෂණය හා සම්බන්ධ ටෝකන වගුවේ නම නැවත නම් කරන(rename) ලදී:

en: The tokens table has now been removed and tokens are no longer required to access this survey.
si_LK: ටෝකන් වගුව ඉවත්කර ඇත. මෙම සමීක්ෂණයට ප්‍රවේශ වීම සඳහා තවදුරටත් ටෝකන අවශ්‍ය නොවේ

en: There are no groups available.
si_LK: උපයෝජ්‍ය(avaliable) කණ්ඩායම් නොමැත

en: There are no questions in this survey
si_LK: මෙම සමීක්ෂණයේ ප්‍රශ්න නොමැත

en: There are {NUMBEROFQUESTIONS} questions in this survey.
si_LK: මෙම සමීක්ෂණයේ ප්‍රශ්න {NUMBEROFQUESTIONS}ක් ඇත.

en: There is 1 question in this survey
si_LK: මෙම සමීක්ෂණයේ 1 ප්‍රශ්නක් ඇත

en: There is already a recorded answer for this token
si_LK: මෙම ටෝකනය සඳහා දැනටමත් වාර්තා(record) කර ගන්නා ලද පිළීතුරක් ඇත

en: There is already an entry with that exact token in the table. The same token cannot be used in multiple entries.
si_LK: වගුවේ ඇති ටෝකනයටම අදාල නිවේශනයක්(entry) දැනටමත් ඇත. බහු නිවේශනයන් සඳහා එකම ටෝකනය භාවිතා කළ නොහැක

en: There is no matching survey.
si_LK: ගැලපෙන සමීක්ෂණයක් නොමැත

en: This ZIP archive contains no valid Resources files. Import failed.
si_LK: This ZIP archive contains no valid resources files. Import failed.

en: This file is not a valid ZIP file archive. Import failed.
si_LK: මෙම ගොනුව වලංගු ZIP ගොනු සංරක්ෂිතයක් නොවේ. ආයාත කිරීම(import)   අසාර්ථක විය.

en: This file type is not allowed to be uploaded.
si_LK: මෙම ගොනු වර්ගය යාවත් කාලීන කිරීමට ඉඩ ලබා ‍නොදේ

en: This is a closed-access survey, so you must supply a valid token.  Please contact the administrator for assistance.
si_LK: මෙය පරිශීලනය අවසන් කරන ලද සමීක්ෂනයක් හෙයින් වලංගු ටෝකනයක් අවශ්‍යවේ. සහය සඳහා කරුණාකර පරිපාලක සම්බන්ධ කර ගන්න.

en: This is a controlled survey. You need a valid token to participate.
si_LK: මෙය පාලිත සමීක්ෂණයකි. සමීක්ෂණයට සහභාගීවීම සඳහා වලංගු ටෝකනයක් අවශ්‍යවේ.

en: This is not a valid response data XML file.
si_LK: මෙම XML දත්ත ගොනුව වලංගු ප්‍රතිචාරයක් නොවේ

en: This is not a valid token data XML file.
si_LK: මෙම XML දත්ත ගොනුව වලංගු ටෝකනයක් නොවේ

en: This is the survey end message.
si_LK: මෙය සමීක්ෂණය අවසාන කිරීමේ පණිවුඩයි.

en: This name has already been used for this survey. You must use a unique save name.
si_LK: This name has already been used for this survey. Please use a unique save name.

en: This process will delete this survey, and all related groups, questions answers and conditions.
si_LK: මේ ක්‍රියාමාර්ගය මගින් මෙම සමීක්ෂණය, ඒ හා බැඳුණු කණ්ඩායම්, ප්‍රශ්න, පිළිතුරු හා කොන්දේසි මැකෙනු ඇත

en: This question does not have a question 'type' set.
si_LK: මෙම ප්‍රශ්නය සඳහා 'ප්‍රශ්න වර්ගය'(question type)  ගලපා නොමැත

en: This question has a condition set, however the condition is based on a question that appears after it.
si_LK: මෙම ප්‍රශ්නයට කොන්දේසි ඇතුලත් කර ඇත, එය මෙම ප්‍රශ්නයට පසුව දක්වනු ලබන ප්‍රශ්නයක් පාදක කර ඇත.

en: This question is mandatory
si_LK: මෙම ප්‍රශ්නය අනිවාර්යවේ.

en: This survey has an associated tokens table. If you delete this survey this tokens table will be deleted. We recommend that you export or backup these tokens before deleting this survey.
si_LK: මෙම සමීක්ෂණයේ හවුල් ටෝකන වගුවක් ඇත. ඔබ මෙම සමීක්ෂණය මකනු ලැබුවහොත් මෙම ටෝකන වගුවද මැකෙනු ඇත.මෙම සමීක්ෂණය මැකීම‍ට පෙර මෙම ටෝකන නිර්යාත කරගන්නා(export) ලෙස හෝ රක්ෂිතයක්(backup) ලබා ගන්නා ලෙස  නිර්දේශ කරමු

en: This survey has not been activated. There are no results to browse.
si_LK: මෙම සමීක්ෂණය සක්‍රීය කර නොමැත. පිරික්සීම සඳහා ප්‍රතිඵල නොමැත

en: This survey is active but expired.
si_LK: මෙම සමීක්ෂණය සක්‍රීයව ඇති මුත් කල් ඉකුත් වී ඇත.

en: This survey is active but has a start date.
si_LK: මෙම සමීක්ෂණය සක්‍රීය නමුත් ආරම්භක දිනයක් ඇත

en: This survey is anonymous.
si_LK: මෙම සමීක්ෂණය නිර්නමිකයි

en: This survey is currently active.
si_LK: මෙම සමීක්ෂණය දැනට සක්‍රීයව ඇත.

en: This survey is not active - no responses are available.
si_LK: මෙම සමීක්ෂණය දැනට සක්‍රියව නොමැත -  ප්‍රතිචාර අඩංගු නොවේ

en: This survey is not yet active. Your response cannot be saved
si_LK: මෙම සමීක්ෂණය තවමත් සක්‍රීය කර ‍‍නොමැත. ඔබේ ප්‍රතිචාරය සුරැකීමට නොහැක

en: This survey is not yet started.
si_LK: මෙම සමීක්ෂණය තවමත් ආරම්භ කර නැත

en: This survey is now active, and responses can be recorded.
si_LK: මෙම සමීක්ෂණය දැන් සක්‍රීය කර ඇත. ප්‍රතිචාර වාර්තාගත(record) කළ හැකිය

en: This will be your default language.
si_LK: මෙය ඔබගේ පෙරනිමි(default) භාෂාව වේවි

en: This will replace the existing text. Continue?
si_LK: මෙය මගින් දැනට පවතින පෙළ(text) ප්‍රතිස්ථාපනය වේ. තවදුරටත් මෙය සිදු කරන්නද?

en: Time difference (in hours):
si_LK: කාල වෙනස (පැය වලින්):

en: Time limit
si_LK: කාල සීමාව

en: Time remaining
si_LK: ඉතිරි කාලය

en: Timer
si_LK: කාල පාලකය(timer)

en: Title
si_LK: සිරැසිය(Title)

en: Title:
si_LK: මාතෘකාව:

en: Token
si_LK: ටෝකනය

en: Token ID
si_LK: ටෝකන් IDය

en: Token code for this participant
si_LK: මෙම සහභාගීවන්නාට අදාල ටෝකන කේතය

en: Token control
si_LK: ටෝකන පාලකය

en: Token length
si_LK: ටෝකනයේ දිග

en: Token mismatch
si_LK: ටෝකනය නොගැලපේ

en: Tokens
si_LK: ටෝකන

en: Tools
si_LK: මෙවලම්

en: Total
si_LK: එකතුව

en: Total Errors
si_LK: Total errors

en: Total Imported files
si_LK: Total imported files

en: Total invitations sent
si_LK: යවන ලද මුළු ඇරයුම්:

en: Total number of files
si_LK: මුළු ගොනු සංඛ්‍යාව

en: Total records in survey
si_LK: සමීක්ෂණයේ මුළු වාර්තා ගණන(records)

en: Total records in survey:
si_LK: සමීක්ෂණයේ මුළු වාර්තා ගණන(records):

en: Total size of files
si_LK: සම්පුර්ණ ගොනුවල විශාලත්වය

en: Total surveys completed
si_LK: සම්පූර්ණ කරන ලද මුළු සමීක්ෂණ

en: Total time
si_LK: මුළු වෙලාව

en: Translate survey
si_LK: සමීක්ෂණය පරිවර්තනය කරන්න

en: Translate to
si_LK: පරිවර්තනය කල යුතු වන්නේ

en: Try again
si_LK: නැවත උත්සාහ කරන්න

en: Try again! Connection with database failed.
si_LK: දත්ත සමුදායත් සමඟ සම්බන්ද වීම අසාර්ථක විය කරුණාකර. නැවත උත්සහ කරන්න!

en: Try again! Connection with database failed. Reason:
si_LK: නැවතත් උතසහ කරන්න! දත්ත සමුදායත් සමඟ සම්බන්ද වීම අසාර්ථක විය. හේතුව :

en: Try to submit again
si_LK: නැවත යොමු කිරීමට(submit) උත්සාහ කරන්න

en: Turkish
si_LK: තුර්කි

en: Type in the 'name' you used to save the survey, and the password.
si_LK: ඔබ සමීක්ෂණය සුරැකීමේදී යොදාගත් නම හා මුරපදය ටයිප් කරන්න.

en: Type:
si_LK: වර්ගය :

en: UCS-2 Unicode
si_LK: UCS-2 යුනිකේත

en: UJIS for Windows Japanese
si_LK: වින්ඩෝස් - ජපන් සඳහා UJIS

en: URL description:
si_LK: URL විස්තරය:

en: URL of the survey
si_LK: සමීක්ෂණයේ URL

en: US ASCII
si_LK: US(එක්සත් ජනපද) ASCII

en: UTF-8 Unicode
si_LK: UTF-8 යුනිකේත

en: Uncertain
si_LK: අවිනිශ්චිතයි

en: Unchanged
si_LK: වෙනස් නොකරන ලදී

en: Unknown error
si_LK: හඳුනා නොගත් දෝෂයක්

en: Unknown file extension
si_LK: නාඳුනන ලිපි දිගුවක්(File Extension)

en: Update
si_LK: යාවත්කාලීන කරන්න

en: Update condition
si_LK: කොන්දේසිය යාවත්කාලින කරන්න

en: Update scenario
si_LK: සෙනාරිය යාවත්කාලින කරන්න

en: Update token entry
si_LK: ටෝකන ඇතුලත් කිරීම් යාවත් කාලින කරන්න

en: Upload
si_LK: උඩුගත කරන්න(upload)

en: Upload files
si_LK: ගොනු උඩුගත (upload) කරන්න

en: Upload your files
si_LK: ඔබගේ ගොනු උඩුගත (upload) කරන්න

en: Uploading
si_LK: උඩුගත වෙමින් පවතී

en: Uploading LDAP Query
si_LK: Uploading LDAP query

en: Urdu
si_LK: උර්දු බස

en: Use settings below
si_LK: පහත සඳහන් සැකසුම් භාවිත කරන්න

en: Use slider layout
si_LK: ස්ලයිඩර් පිරිසැලසුම(Slider Layout) භාවිතා කරන්න

en: User
si_LK: පරිශීලකයා

en: User added.
si_LK: පරිශීලකයා ඇතුලත් කරන ලදී

en: User data
si_LK: පරිශීලක දත්ත

en: User group successfully added!
si_LK: පරිශීලක කණ්ඩායම සාර්ථකය ඇතුලත් කර ගන්නාලදී

en: User groups
si_LK: පරිශීලක කණ්ඩායම්

en: User name:
si_LK: පරිශීලකයාගේ නම:

en: Username
si_LK: පරිශිලක නාමය

en: Username already exists.
si_LK: මෙම පරිශීලක නාමය දැනට පවතී

en: Users
si_LK: පරිශීලකයන්

en: Validation:
si_LK: වලංගුකරණය :

en: Version
si_LK: අනුවාදය

en: Vietnamese
si_LK: වියට්නාම

en: View Saved but not submitted Responses
si_LK: සුරකින ලද නමුත් භාරනොදුන් ප්‍රතිචාර බලන්න

en: View response ID %d
si_LK: ප්‍රතිචාර ID %d නරඹන්න

en: View response details
si_LK: ප්‍රතිචාර වල විස්තර පෙන්වන්න

en: View the statistics for this survey.
si_LK: මෙම සමීක්ෂණය සඳහා සංඛ්‍යාන විස්තර පෙන්වන්න

en: View/read
si_LK: බලන්න/කියවන්න

en: Viewing response (ID %s)
si_LK: ප්‍රතිචාර පෙන්වීම (ID %s)

en: Visit our website!
si_LK: අපගේ වෙබ් අඩවියට පිවිසෙන්න!

en: Warning
si_LK: අනතුරු ඇඟවීම

en: Warning: You are still using the default password ('password'). Please change your password and re-login again.
si_LK: අවවාදයයි:ඔබ තවමත් පාවිච්චි කරන්නේ පෙරනිමි මුරපදයයි.කරුණාකර මුරපදය වෙනස් කොට නැවත පිවිසෙන්න

en: Warnings
si_LK: අනතුරු ඇඟවීම්

en: We are sorry but you don't have permissions to do this.
si_LK: කණගාටුයි. මෙය සිදු කිරීම සඳහා ඔබට අවසර නැත.

en: We are sorry but your session has expired.
si_LK: කණගාටුයි. ඔබගේ සැසිය අවසන්වී ඇත.

en: We recommend that before you delete this survey you export the entire survey from the main administration screen.
si_LK: මෙම සමීක්ෂණය මැකීමට පෙර, ප්‍රධාන පාලක තිරයෙන් සම්පූර්ණ සමීක්ෂණයම නිර්යාත(export) කරගන්නා ලෙස නිර්දේශ කරමු

en: We recommend that before you proceed, you export the entire survey from the main administration screen.
si_LK: ඔබ සම්පූර්ණ සමීක්ෂණයටම ප්‍රධාන පරිපාලක තිරයෙන් නිර්යාත(export)කිරිමට යන බව තවදුරටත් ඉදිරියට යාමට පෙර ඔබට දැනුම් දෙමු

en: Welcome
si_LK: සාදරයෙන් පිළිගනිමු

en: Welcome %s!
si_LK: සාදරයෙන් පිළිගනිමු %s!

en: Welcome message:
si_LK: පිළිගැනීම් පණිවිඩය

en: Welcome to %s!
si_LK: %s! සඳහා සාදරයෙන් පිලි ගනිමු

en: Welcome:
si_LK: සාදරයෙන් පිළිගනිමු :

en: Welsh
si_LK: වේල්ස්

en: When an imported record matches an existing record ID:
si_LK: ආයාත කරනලද(imported) රෙකෝඩයක් දැනට පවතින වාර්ථාවකට ගැලපුන හොත්:

en: Year
si_LK: අවුරුද්ද

en: Yes
si_LK: ඔව්

en: Yes - Delete Them!
si_LK: Yes, delete them!

en: Yes/No
si_LK: ඔව්/නැහැ

en: You are about to delete all conditions on this survey's questions
si_LK: මෙම සමීක්ෂණයේ ප්‍රශ්න වල සියළු කොන්දේසි මැකිමට සූදානම්වේ!

en: You are about to delete this survey
si_LK: ඔබ මෙම සමීක්ෂණය මැකීමට සූදානම්වේ

en: You can load a survey that you have previously saved from this screen.
si_LK: ඔබ කලින් සුරකින ලද සමීක්ෂණයක්, මෙම කවුළුව මගින් නැවත ස්ථාපනය කරගත හැක.

en: You can use now the following credentials to log into the site:
si_LK: ඔබට දැන් පහත අක්ත පතු භාවිත කර ‍වෙබ් අඩවියට ලොග් විය හැකිය

en: You can't copy a question if the survey is active.
si_LK: සමීක්ෂණය සක්‍රීයව ඇත්නම් ඔබට ප්‍රශ්න පිටපත් කල නොහැක

en: You cannot delete the last answer option.
si_LK: අවසාන පිළිතුරෙහි විකල්පය  ඔබට මක දැමිය නොහැක

en: You cannot proceed until you enter some text for one or more questions.
si_LK: ප්‍රශ්න එකකට හෝ වැඩි ගණනකට පෙළ(text) ඇතුලත් කරනතෙක් ඔබට ඉදිරියට යාමට නොහැකිය

en: You do not have the Freetype Library installed. Showing charts requires the Freetype library to function properly.
si_LK: ඔබ Freetype Library ස්ථාපනය කර නොමැත. ප්‍රස්ථාර දැක්වීම නිවැරදිව සිදුකිරීම සඳහා Freetype Library අවශ්‍යවේ.

en: You do not have the GD Library installed. Showing charts requires the GD library to function properly.
si_LK: ඔබ GD Library ස්ථාපනය කර නොමැත. ප්‍රස්තාර දැක්වීම නිවැරදි ලෙස සිදුකිරීම සඳහා GD Library අවශ්‍යවේ

en: You have already completed this survey.
si_LK: ඔබ මෙම සමීක්ෂණය දැනටමත් සම්පූර්ණ කර ඇත

en: You have not selected a question
si_LK: ඔබ ප්‍රශ්නයක්‍ තෝරා නොමැත

en: You have not selected a survey
si_LK: ඔබ සමීක්ෂණයක් තෝරා නොමැත

en: You may register for this survey if you wish to take part.
si_LK: මෙම සමීක්ෂණයට  සහභාගීවීම සඳහා ඔබ කැමති නම් ලියාපදිංචි විය හැකියි.

en: You must be registered to complete this survey
si_LK: මෙම සමීක්ෂණය  සම්පූර්ණ කිරීම සඳහා ඔබ ලියාපදිංචි විය යුතුයි.

en: You must supply a name for this saved session.
si_LK: සුරකින ලද සැසිය සඳහා නමක් ලබාදිය යුතුය

en: You must supply a password for this saved session.
si_LK: සුරකින ලද සැසිය සඳහා මුරපදයක් ලබා දෙන්න.

en: You need to add questions
si_LK: ප්‍රශ්න ඇතුලත් කළ යුතුය

en: You should only activate a survey when you are absolutely certain that your survey setup is finished and will not need changing.
si_LK: ඔබ සමීක්ෂණයක් සක්‍රීය කළ යුතුවන්නේ, ඔබේ සමීක්ෂණ පිහිටුවිම(setup) අවසාන වූ බව හා තවදුරටත් වෙනස් කිරීම් අනවශ්‍ය බවටත් මුළුමනින්ම නිශ්චය කරගත් පසු පමණි.

en: Your Choices
si_LK: ඔබේ තේරීම්

en: Your Ranking
si_LK: Your ranking

en: Your answer
si_LK: ඔ‍බේ පිළිතුර

en: Your browser reports that it was used previously to answer this survey. We are resetting the session so that you can start from the beginning.
si_LK: මෙම සමීක්ෂණය‍ සඳහා ඔබේ බ්‍රව්සරය භාවිතා කර ඇති බව වාර්තා කරයි. සමීක්ෂණය මුල සිට ආරම්භ කිරීමට සැසිය යලි පිහිටුවනු ලැබේ.

en: Your database server password.
si_LK: ඔබගේ දත්ත සමුදායේ සර්වරයෙහි මුරපදය

en: Your passwords do not match.
si_LK: ඔබගේ මුරපදය නොගැලපේ.

en: Your responses have not been lost and have been emailed to the survey administrator and will be entered into our database at a later point.
si_LK: ඔබේ ප්‍රතිචාර අස්ථානගතවි නොමැති අතර ඉ-තැපැල මගින් සමීක්ෂණ පරිපාලක වෙත යවා ඇත. එය අපගේ දත්ත සමුදායට(database) එකතු කරනු ඇත.

en: Your survey can export associated token data with each response. Select any additional fields you would like to export.
si_LK: එක් එක් ප්‍රතිචාර සම්බන්ධ හවුල් ටෝකන දත්ත නිර්යාත(export) කිරීමට ඔබේ සමීක්ෂණයට හැකියාව ඇත. ඔබට නිර්යාත කිරිමට(exprot) අවශ්‍ය වෙනත් අමතර ක්ෂේත්‍රයන්(fields) තෝරන්න

en: Your survey responses have been recorded.
si_LK: ඔබගේ ප්‍රතිචාර සුරකින ලදී

en: Your survey responses have been saved successfully.  You will be sent a confirmation e-mail. Please make sure to save your password, since we will not be able to retrieve it for you.
si_LK: ඔබේ සමීක්ෂණ ප්‍රතිචාර සාර්ථක ලෙස සුරකින ලදී. ඔබට තහවුරු කිරී‍මේ ලිපියක් යැවෙනු ඇත. ඔබේ මුර පදය නැවත ලබා දීමට හැකියාවක් නොමැති බැවින් එය සුරැකිව තබා ගැනීමට කටයුතු කරන්න.

en: Your survey was successfully saved.
si_LK: ඔබේ සමීක්ෂණය සාර්ථකව සුරකින ලදී

en: Your survey will be saved using that name and password, and can be completed later by logging in with the same name and password.
si_LK: ඔබ්ගේ සමීක්ෂණය මෙම නම හා මුරපදය යොදා සුරකිනු ලබන අතර, සමීක්ෂණය පසුව සම්පූර්ණ කිරීමට මෙම නම හා මුරපදය යොදාගෙන නැවත පිවිසිය හැක.

en: and
si_LK: සහ

en: checked
si_LK: පරීක්ෂා කරන ලදී

en: directory
si_LK: නාමාවලිය

en: equals
si_LK: සමාන

en: hours
si_LK: පැය

en: minitab method
si_LK: Minitab ක්‍රමය

en: not checked
si_LK: පරික්ෂා කර නැත

en: or
si_LK: හෝ

en: queXML format (*.xml)
si_LK: queXML ආකෘතිය (*.xml)

en: quota language settings
si_LK: කොටසෙහි භාෂා සැකසුම සැකසුම්(settings) සකසන්න

en: quota members
si_LK: කෝටා සාමාජිකයන්

en: responses
si_LK: උත්තරය

en: seconds
si_LK: තත්පර

en: selected
si_LK: තොර ගන්න ලද

en: table
si_LK: වගුව

en: visit http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php for more information
si_LK: වැඩි විස්තර සඳහා http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php බලන්න
